Najnowsze informacje

COMPENSA S.A. – Sponsor i Uczestnik 3 Zlotu Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych.

COMPENSA S.A. – Sponsor i Uczestnik 3 Zlotu Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych.

Z wielką radością informujemy :

COMPENSA TU S.A. VIG sponsorem i uczestnikiem 3 Zlotu Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych

Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group została sponsorem 3 edycji Zlotu Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych, który odbędzie się 26 maja 2019r. w Ząbkach.

Świat motoryzacji się zmienia. Po naszych drogach jeździ coraz więcej samochodów elektrycznych, powstają pojazdy o niekonwencjonalnych budowach i napędach czy autonomiczne, bez kierowcy. Idea „carsharingu”, czyli współdzielenia auta z innymi coraz częściej konkuruje z posiadaniem własnego samochodu.

Compensa obserwuje te zmiany i dostosowuje się do nich kształtując zarówno swoją ofertę produktową jak i techniki działania oraz współpracy z klientami.

Zapraszamy do sektora Compensy na 3. Zlocie Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych, gdzie nasi specjaliści udzielą wszelkich informacji na temat produktów w ofercie firmy, mechanizmów współpracy oraz swojej wizji zmiany rynku ubezpieczeniowego w obszarze motoryzacji elektrycznej.

Zapraszamy także do wysłuchania wywiadu z przedstawicielem Compensy, który przeprowadzą Dominika Sygiet i Włodzimierz Zientarski.

Towarzystwo Ubezpieczeń Compensa to jedna z czołowych firm ubezpieczeniowych w Polsce z blisko 30-letnim doświadczeniem, oferująca pełen zakres ubezpieczeń majątkowych i życiowych. W obszarze ubezpieczeń komunikacyjnych Compensę wyróżnia wysoka jakość obsługi poparta nowoczesnymi rozwiązaniami dla klientów takich jak geolokalizacja holownika podczas oczekiwania na pomoc assistance czy samodzielna likwidacja szkody w dedykowanej aplikacji.

 

 

Spodobał Ci się tekt poleć go:
Udostępnij na Udostępnij na

Najnowsze infromacje

Każdego tygodnia piszemy na naszym blogu nowe artykuły. Dbamy o to, aby dostarczać najnowsze informacje na temat najlepszych praktyk, użytecznych pomysłów.

24 maj. 2021
12 września 2021r

5 Ekozlot Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych. Piknik Elektromobilności 12 września 2021

ZANPER 2.0 Elektryczny Wóz Transportowy wykonany przez KGHM ZANAM S.A. na 7 Zlocie Samochodów Elektrycznych i Wodorowych

Zamper 2.0 w pełni elektryczny pojazd górniczy od KGHM MIEDŹ - Sponsora 7 Zlotu Samochodów Elektrycznych i Wodorowych w Ząbkach.

Orlen – Sponsorem 7 Zlotu Samochodów Elektrycznych i Wodorowych 5 Rajd EV.

O Naszych Wystawcach: HOPP-hulajnogi elektryczne

Minął miesiąc!!! Podsumowanie i podziękowania

Film z 6-ego Zlotu Samochodów Elektrycznych i Wodorowych w Ząbkach

Film przedstawia relację z naszego wydarzenia z 18 września 2022, ukazując główne atrakcje jakimi są m.in. wyścig na 1/4 mili.

Fotorelacja z 6 Zlotu Samochodów Elektrycznych i Wodorowych.

Obszerna fotorelacja z 6 Zlotu Samochodów Elektrycznych który odbył się 18 września 2022 w Ząbkach.

Adam Kornacki zaprasza na 6 Zlot Samochodów Elektrycznych w Ząbkach.

Już w najbliższą niedzielę zapraszamy do Ząbek na EKOZLOT start godzina 11:00. Wydarzenie poprowadzą: Włodzimierz Zientarski & Adam Kornacki.

PGNiG S.A. Sponsorem 6 Zlotu Samochodów Elektrycznych i Wodorowych w Ząbkach.

Z radością informujemy iż Głównym Sponsorem wydarzenia 6 Zlot Samochodów Elektrycznych oraz 4 Rajd EV zostało Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo S.A.

6 Zlot Samochodów Elektrycznych już 18 września | Oficjalny Spot

18 Września 2022, jak co roku podwarszawskie Ząbki, po raz 6 staną się stolicą elektro mobilności. Zapraszamy

Film z 5-ego Zlotu Samochodów Elektrycznych w Ząbkach

Film przedstawia relację z naszego wydarzenia z 12 września 2021, ukazując główne atrakcje jakimi są Rajd EV i Próby czasowe aut elektrycznych.

FORD STORE AUTO NOBILE – Sponsorem 5 Zlotu Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych

Ford Store Auto Nobile - Sponsor 5 Zlot Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych

Hybrid Serwis Ługowski – Sponsorem i wystawcą na 5 Zlocie Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych.

Hybrid Serwis Ługowski - Sponsor 5 Zlotu Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych

Zapisz się do Newslettera

Zlot odbędzie się 17 września 2023 roku. Zapoznaj się ze szczegółowym programem zlotu. M. in.: prezentacje samochodów elektrycznych, atrakcje dla dzieci i konkursy.

Scroll Up