Najnowsze informacje

COMPENSA S.A. – Sponsor i Uczestnik 3 Zlotu Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych.

COMPENSA S.A. – Sponsor i Uczestnik 3 Zlotu Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych.

Z wielką radością informujemy :

COMPENSA TU S.A. VIG sponsorem i uczestnikiem 3 Zlotu Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych

Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group została sponsorem 3 edycji Zlotu Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych, który odbędzie się 26 maja 2019r. w Ząbkach.

Świat motoryzacji się zmienia. Po naszych drogach jeździ coraz więcej samochodów elektrycznych, powstają pojazdy o niekonwencjonalnych budowach i napędach czy autonomiczne, bez kierowcy. Idea „carsharingu”, czyli współdzielenia auta z innymi coraz częściej konkuruje z posiadaniem własnego samochodu.

Compensa obserwuje te zmiany i dostosowuje się do nich kształtując zarówno swoją ofertę produktową jak i techniki działania oraz współpracy z klientami.

Zapraszamy do sektora Compensy na 3. Zlocie Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych, gdzie nasi specjaliści udzielą wszelkich informacji na temat produktów w ofercie firmy, mechanizmów współpracy oraz swojej wizji zmiany rynku ubezpieczeniowego w obszarze motoryzacji elektrycznej.

Zapraszamy także do wysłuchania wywiadu z przedstawicielem Compensy, który przeprowadzą Dominika Sygiet i Włodzimierz Zientarski.

Towarzystwo Ubezpieczeń Compensa to jedna z czołowych firm ubezpieczeniowych w Polsce z blisko 30-letnim doświadczeniem, oferująca pełen zakres ubezpieczeń majątkowych i życiowych. W obszarze ubezpieczeń komunikacyjnych Compensę wyróżnia wysoka jakość obsługi poparta nowoczesnymi rozwiązaniami dla klientów takich jak geolokalizacja holownika podczas oczekiwania na pomoc assistance czy samodzielna likwidacja szkody w dedykowanej aplikacji.

 

 

Spodobał Ci się tekt poleć go:
Udostępnij na Udostępnij na

Najnowsze infromacje

Każdego tygodnia piszemy na naszym blogu nowe artykuły. Dbamy o to, aby dostarczać najnowsze informacje na temat najlepszych praktyk, użytecznych pomysłów.

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej-Honorowy Patronat 3 Zlotu Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych. 26.05.2019r. Ząbki

Patronat Honorowy Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska dla 2 Edycji Ekozlot.pl. Dziękujemy.

„1 OES EV ” Rajd Samochodów Elektrycznych oraz wyścig na 1/4 mili na 3 Zlocie w Ząbkach Zapraszamy do rywalizacji.

1 Rajd Samochodów Elektrycznych - czasówka. Wyścig na 1/4 mili Tesla model S model 3 kontra samochody spalinowe. Zapraszamy 3 Zlot Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych.

Festiwal Smaków Food Trucków – wielka uczta smaków na 3 Zlocie Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych. 25-26 maja 2019r. Ząbki

EVSTON stacje ładowania – sponsorem 3 Zlotu Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych – 26.05.2019 Ząbki

Corto Lift Service na 3 Zlocie Pojazdów Elektrycznych i Hybrydowych. – 26.05.2019 Ząbki !!!

Meloradio – o 3 Zlocie Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych w programie MotoWarszawa.

Meloradio o 3 Zlocie Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych w audycji MotoWarszawa. Zapraszamy posłuchajcie.

GO+EAuto sponsorem 3 Zlotu Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych w Ząbkach

JedenŚlad w kierunku Hop.City – czyli wynajem skuterów elektrycznych na minuty na 3 Zlocie Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych.

JedenŚlad w kierunku HOP.CITY na 3 Zlocie Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych Ząbki 26 maja 2019r

Nivette Sp. z o. o na 3 Zlocie Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych. 26 maja -Ząbki

electriCARs by CONCEPT na 3 Zlocie Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych…

Best-Way Kutno na 3 Zlocie Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych w Ząbkach

10 Maj. 2019
26 maja 2019r

Antyradio , Joanna Zientarska, Włodzimierz Zientarski i „Kojot” o 3 Zlocie Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych – Wywiad.

Antyradio- Joanna, Włodzimierz Zientarscy i Pan "Kojot" o 3 Zlocie Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych.

Zapisz się do Newslettera

Zlot odbędzie się 26 maja 2019 roku. Zapoznaj się ze szczegółowym programem zlotu. M. in.: prezentacje samochodów elektrycznych, atrakcje dla dzieci i konkursy.

Scroll Up