23 Czerwca 2024 Ożarów Mazowiecki Piknik Rodzinny

Elektromobilny Dzień Ojca

4 OES EV

Członkostwo

Rozwój Elektro-mobilności i popularyzacja pojazdów elektrycznych jest koniecznością naszych czasów oraz zatrutego środowiska w którym żyjemy i będą żyć nasze dzieci. Przyszedł czas na rewolucję w motoryzacji , której Ty lub Twoja Firma/Organizacja możecie być częścią.

Wstępując do Stowarzyszenia Ekozlot.pl Rozwój Elektro-Mobilności, najbardziej doświadczonej organizacji w Polsce, zyskujesz możliwość dostępu nie tylko do analiz i prognoz dotyczących tego sektora, ale również wstępujesz w szeregi ludzi doświadczonych od 4 lat w użytkowaniu takich pojazdów wielu marek.

Nasze wydarzenie Zlot Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych to największa impreza tego typu w kraju o zasięgu już międzynarodowym. Stowarzyszenie nasze aktywnie uczestniczy również w innych eventach tego typu z którymi możesz zapoznać się na naszej stronie.

Dzięki Nam poznasz nowych ciekawych ludzi z różnych rejonów kraju i europy i różnych działów gospodarki z uwagi iż samochody elektryczne są początkiem pobudzenia świadomości energetycznej i wzbudzą rozwój również innych sektorów powiązanych z energetyką.

Jeżeli wyrażacie Państwo chęć przystąpienia do naszego Stowarzyszenia zapraszamy do wypełnienia naszej deklaracji członkowskiej i odesłanie na adres e-mail biuro@ekozlot.pl

> Deklaracja członkowska Ekozlot.pdf

Zapisz się do Newslettera

Zlot odbędzie się 17 września 2023 roku. Zapoznaj się ze szczegółowym programem zlotu. M. in.: prezentacje samochodów elektrycznych, atrakcje dla dzieci i konkursy.

Scroll Up