Najnowsze informacje

Orlen – Sponsorem 7 Zlotu Samochodów Elektrycznych i Wodorowych 5 Rajd EV.

Orlen – Sponsorem 7 Zlotu Samochodów Elektrycznych i Wodorowych 5 Rajd EV.

ORLEN SPONSOR

Miło nam poinformować iż sponsorem 7 Zlotu Samochodów Elektrycznych i Wodorowych 5 Rajd EV został Koncern Orlen S.A.

Spółka Orlen już od wielu lat realizuje strategię polegającą na wprowadzaniu nowych technologii w obszarze energetyki i mobilności opartą na zaawansowanych, czystych technologiach, które mają doprowadzić do osiągnięcia neutralności emisyjnej w 2050 r. Kierunek transformacji Spółki wytycza energetyka odnawialna, która łączy się z promowaniem i rozwojem infrastruktury ładowania nowej elektrycznej i bez emisyjnej mobilności.

Na stacjach Orlenu z każdym rokiem przybywa nowoczesnych stanowisk szybkiego ładowania samochodów elektrycznych, obsługiwanych przez prostą aplikację umożliwiającą pełną kontrole nad ładowaniem samochodu. Orlen to również pionier w rozwoju technologii wodorowej, która w najbliższych latach napędzi transport publiczny w pojazdach zasilanych prądem z ogniw wodorowych.

Koncern Orlen jako pierwszy w Europie postawił na niezależność energetyczną, którego głównym kierunkiem jest rozwój energetyki odnawialnej przez budowę farm wiatrowych morskich i lądowych, biogazowni, pozyskiwanie odnawialnego wodoru czy małych reaktorów jądrowych. Wszystkie te działania mają na celu przyspieszenie energetycznej transformacji całej Europy Środkowej, co spowoduję, iż Orlen stanie się liderem elektromobilności.

Orlen, jako sponsor 7 Zlotu Samochodów Elektrycznych i Wodorowych 5 Rajd EV, promuje najważniejsze obecnie zagadnienie, którym jest zapoznanie i edukacja naszego społeczeństwa w zakresie nowej technologii mobilności – aut elektrycznych. W środkach masowego przekazu jest wiele sprzecznych informacji na temat tego typu pojazdów, dlatego ważne jest nie tylko promowanie ich w sposób bezpośredni, ale także organizowanie spotkań zwolenników i użytkowników nowej elektrycznej mobilności ze sceptykami i nie przekonanymi.

W imieniu Koncernu Orlen Serdecznie Zapraszamy na 7 Zlot Samochodów Elektrycznych i Wodorowych 5 Rajd EV , który odbędzie się 17 września 2023r Start godz 11:00 Ząbki Stadion Miejski ul Słowackiego 2

Spodobał Ci się tekt poleć go:
Udostępnij na Udostępnij na

Najnowsze infromacje

Każdego tygodnia piszemy na naszym blogu nowe artykuły. Dbamy o to, aby dostarczać najnowsze informacje na temat najlepszych praktyk, użytecznych pomysłów.

24 maj. 2021
12 września 2021r

5 Ekozlot Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych. Piknik Elektromobilności 12 września 2021

ZANPER 2.0 Elektryczny Wóz Transportowy wykonany przez KGHM ZANAM S.A. na 7 Zlocie Samochodów Elektrycznych i Wodorowych

Zamper 2.0 w pełni elektryczny pojazd górniczy od KGHM MIEDŹ - Sponsora 7 Zlotu Samochodów Elektrycznych i Wodorowych w Ząbkach.

O Naszych Wystawcach: HOPP-hulajnogi elektryczne

Minął miesiąc!!! Podsumowanie i podziękowania

Film z 6-ego Zlotu Samochodów Elektrycznych i Wodorowych w Ząbkach

Film przedstawia relację z naszego wydarzenia z 18 września 2022, ukazując główne atrakcje jakimi są m.in. wyścig na 1/4 mili.

Fotorelacja z 6 Zlotu Samochodów Elektrycznych i Wodorowych.

Obszerna fotorelacja z 6 Zlotu Samochodów Elektrycznych który odbył się 18 września 2022 w Ząbkach.

Adam Kornacki zaprasza na 6 Zlot Samochodów Elektrycznych w Ząbkach.

Już w najbliższą niedzielę zapraszamy do Ząbek na EKOZLOT start godzina 11:00. Wydarzenie poprowadzą: Włodzimierz Zientarski & Adam Kornacki.

PGNiG S.A. Sponsorem 6 Zlotu Samochodów Elektrycznych i Wodorowych w Ząbkach.

Z radością informujemy iż Głównym Sponsorem wydarzenia 6 Zlot Samochodów Elektrycznych oraz 4 Rajd EV zostało Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo S.A.

6 Zlot Samochodów Elektrycznych już 18 września | Oficjalny Spot

18 Września 2022, jak co roku podwarszawskie Ząbki, po raz 6 staną się stolicą elektro mobilności. Zapraszamy

Film z 5-ego Zlotu Samochodów Elektrycznych w Ząbkach

Film przedstawia relację z naszego wydarzenia z 12 września 2021, ukazując główne atrakcje jakimi są Rajd EV i Próby czasowe aut elektrycznych.

FORD STORE AUTO NOBILE – Sponsorem 5 Zlotu Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych

Ford Store Auto Nobile - Sponsor 5 Zlot Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych

Hybrid Serwis Ługowski – Sponsorem i wystawcą na 5 Zlocie Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych.

Hybrid Serwis Ługowski - Sponsor 5 Zlotu Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych

09 wrz. 2021
12 września 2021

PGNiG S.A. Sponsorem 5 Zlotu Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych w Ząbkach.

Zapisz się do Newslettera

Zlot odbędzie się 17 września 2023 roku. Zapoznaj się ze szczegółowym programem zlotu. M. in.: prezentacje samochodów elektrycznych, atrakcje dla dzieci i konkursy.

Scroll Up