Najnowsze informacje

Chevrolet Corvette Elektryczny – profanacja czy konkurent dla Tesli Roadster

Chevrolet Corvette Elektryczny – profanacja czy konkurent dla Tesli Roadster

Firma o nazwie Genovation na bazie Chevroleta Corvette Grand Sport stworzyła prototyp elektrycznego samochodu z 4 silnikami elektrycznymi , ciekawostką jest tutaj rozwiązanie iż owa silniki nie napędzają oddzielnie każdego koła lecz podłączone są do wspólnego wału napędowego by cała moc 800KM przeniesiona była na tylną oś w rozkładzie mocy 50:50. Kolejna ciekawą informacją jest że auto te będzie wyposażone  w 7-biegową manualną skrzynie biegów. Ten rewelacyjny samochód do driftu lub wyścigu na 1/4 mili będzie osiągał prędkość maksymalną 350km/h a do 96km/h rozpędzi się w 3 sekundy. Pojemność baterii 62KW co przy spokojnej nie możliwej do realizacji jeździe zapewni zasięg 280km. Cena bagatela 750tys $, biorąc pod uwagę słaby kurs $ jest dobra jak nigdy.

Spodobał Ci się tekt poleć go:
Udostępnij na Udostępnij na

Najnowsze infromacje

Każdego tygodnia piszemy na naszym blogu nowe artykuły. Dbamy o to, aby dostarczać najnowsze informacje na temat najlepszych praktyk, użytecznych pomysłów.

STOWARZYSZENIE EKOZLOT ZAREJESTROWANE … !!!

EKOZLOT na Poznań Motor Show 2018…

Jak promować Elektromobilność? – Podsumowanie Targi Elektronicshow Ptak Expo

Ekozlot.pl - Targi Elektronicshow, tor do jazd testowych 12samochodów elektrycznych, Tesla X , Focus Electric, Bmw i3 Fiat 500E i wiele innych , ponad 1000 przejechanych kilometrów, ponad 1000 zadowolonych gości. Propagowanie Elektromobilności Tak to się Robi.

Przyszłość marki Nissan

Nissan opiera swoją ofertę samochodów elektrycznych głównie na różnych wersjach odświeżonego Leaf'a ale ten stan nie powinien utrzymać się długo.

Koniec z niepotrzebnymi bateriami!

Konkurs na budowę pasażerskiego pojazdu mobilnego

Pobudź kreatywność i innowacyjność! Zbuduj pasażerski pojazd mobilny. Zapraszamy do udziału w Konkursie.

Zwiastun Filmu promującego Samochody Elektryczne w SMALL BIZNESIE.

ELEKTRYCZNE LAMBORGHINI TERZO MILLENNIO – trzecie tysiąclecie….

ŻYCZENIA WIELKANOCNE

Pogodnych, spokojnych Świąt Wielkanocnych, zdrowia, pomyślności i wiosennego nastroju wszystkim miłośnikom elektrycznej motoryzacji ale i również przeciwnikom życzy zespół Ekozlot.pl Rozwój Elektro-Mobilności.

Chiński bliźniak Citroena?

CEWKA TESLI – PIORUNUJĄCE EFEKTY….

Jak wygląda ładowanie samochodów elektrycznych w Stanach …

Zapisz się do Newslettera

Zlot odbędzie się 27 maja 2018 roku. Zapoznaj się ze szczegółowym programem zlotu. M. in.: prezentacje samochodów elektrycznych, atrakcje dla dzieci i konkursy.

Scroll Up