Najnowsze informacje

Konkurs ” Jeżdżę Ekologicznie ” – uczestnicy , wyniki , laureaci. 3 Zlot Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych.

Konkurs ” Jeżdżę Ekologicznie ” – uczestnicy , wyniki , laureaci. 3 Zlot Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych.

3 Zlot Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych, który odbył się 26 maja 2019r w Ząbkach był jednocześnie finałem i metą konkursu ” Jeżdżę Ekologicznie”.

3 edycja tego niezwykłego wyścigu w którym chodzi nie o jak najszybsze dotarcie do mety , ale uzyskanie najmniejszego spalania lub zużycia energii na podanym przez startującego dystansie. Dodatkowe punkty otrzymujemy za dłuższy dystans który pokonujemy , lub za ilość osób w samochodzie ( auto cięższe )

W tym roku rywalizacja odbyła się w dwóch kategoriach , Samochód Elektryczny i Samochód Hybrydowy.

W kategorii ” Samochód Elektryczny ” zwycięzcą został :

1 miejsce – Dariusz Dankowski – nagroda Voucher 48 godzin na samochód elektryczny

Uzyskał zużycie 9,09 kWh/100km prowadząc samochód Citroen Saxo i pokonując dystans 105km przyjeżdżając na Zlot z Grójca. – GRATULUJEMY

2-miejsce -Dainius Jakas – nagroda kosmetyki i chemia samochodowa  

Uzyskał zużycie 12,5kWh/100km prowadząc samochód Hyundai Ioniq electric i pokonując niewyobrażalny dystans 461km przyjeżdżając na Zlot z Kaunas, Litwa i podróżowało w samochodzie łącznie 5 osób.

Pan Dainius po za zajęciem 2 miejsca zostaje wyróżniony w konkursie za wyjątkowe poświecenie i pokonanie tak dużego dystansu w pełni wykorzystując samochód przywożąc 4 pasażerów . Nagroda do Pana Jakas zostanie wysłana kurierem wraz z Pucharem i Dyplomem – GRATULUJEMY.

3-miejsce -Sebastian Zuzga nagroda kosmetyki i chemia samochodowa  

Uzyskał zużycie 12,41kWh/100km prowadząc samochód marki Ford Focus Electric pokonując dystans 188,5 km przyjeżdżając z miasta PISZ przywożąc na zlot 1 pasażera. – GRATULUJEMY

4-miejsce – Paweł Szerszonowicz – wyróżnienie

Uzyskał zużycie 13,16kWh/100km prowadząc samochód marki Citroen Berlingo elektryczny pokonując dystans 190km przyjeżdżając z Ostrowca ŚwiętokrzyskiegoGRATULUJEMY.

W kategorii ” Samochód Hybrydowy ” zwycięzcą zostali :

1-miejsce wierny konkursowi Marcin Pawlak – nagroda Voucher na 48godzin samochód elektryczny

Uzyskał zużycie 3l/100km prowadząc samochód Toyota Prius pokonując dystans godny pozazdroszczenia 340km przyjeżdżając z miasta Śrem przywożąc na Zlot 3 osoby.- GRATULUJEMY

2-miejsce weteran konkursu Adam Oleksiak – otrzymuje nagrodę kosmetyki i chemia samochodowa.

Uzyskał zużycie 2,8l/100km prowadząc samochód marki Toyota Prius pokonując dystans 315km przyjeżdżając z Lublina i przywożąc na Zlot 1 pasażera. – GRATULUJEMY.

3-miejsce Łukasz Litwiniuk – otrzymuje nagrodę kosmetyki samochodowe.

Uzyskał zużycie 4,1l/100km prowadząc samochód marki Toyota Auris pokonując dystans 160km przyjeżdżając z Biała Podlaska  i przywożąc na Zlot 1 pasażera. -GRATULUJEMY.

Wielkie Gratulacje dla Laureatów konkursu ” Jeżdżę Ekologicznie” i dla wszystkich uczestników . Zapraszamy za rok do kolejnej rywalizacji na bezpieczną i oszczędną jazdę i udział w tym niezwykłym wyścigu.

Stowarzyszenie Ekozlot.pl skontaktuje się bezpośrednio z laureatami konkursu i dostarczy nagrody – Gratulujemy.

Sponsorzy konkursu:

MCCAR.PL – Części do samochodów FORD

Electricars.pl

Mcautausa.pl

Spodobał Ci się tekt poleć go:
Udostępnij na Udostępnij na

Najnowsze infromacje

Każdego tygodnia piszemy na naszym blogu nowe artykuły. Dbamy o to, aby dostarczać najnowsze informacje na temat najlepszych praktyk, użytecznych pomysłów.

Targi Motoryzacyjne Warsaw Motor Show 25-27 października Strefa Elektromobilności HALA C Ptak Nadarzyn ZAPRASZAMY.

Warsaw Motor Show 2019r Największa strefa Aut Elektrycznych , ponad 20 modeli , Hala C , Nadarzyn Ptak Expo 25-27 października. ElectriCars i Ekozlot.pl - ZAPRASZAMY.

14 Wrz. 2019
21-22 września 2019r.

ZAKOŃCZENIE LATA czyli 3 1/2 Zlot Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych w Ząbkach. ZAPRASZAMY.

3 1/2 Zlot Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych Zlot Food Trucków w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Tygodnia Transportu w Ząbkach . ZAPRASZAMY na bezpłatne atrakcje.

FILM z 3 Zlotu Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych, 1Rajd „1OES EV” .

Relacja filmowa z 3 Zlotu Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych oraz 1 Rajdu " 1OES EV " 26 maja 2019r. Ząbki. Miłego Seansu. Zespół Ekozlot.pl

COMPENSA wspiera Elektro-mobilność. 10% zniżki przy zakupie polisy OC i AC

Compensa przy współpracy ze Stowarzyszeniem Ekozlot.pl, jako pierwsza firma ubezpieczeniowa w Polsce, przygotowała specjalną ofertę wspierającą rozwój sektora samochodów elektrycznych. Jest to zniżka 10% na polisy OC i AC. W swojej ofercie Compensa posiada także usługę Assistance, w ramach której w przypadku rozładowania baterii można skorzystać z opcji holowania pojazdu do najbliższej stacji ładującej.

1 Rajd Samochodów Elektrycznych „1OES EV” na 3 Zlocie – WYNIKI.

1 Rajd Samochodów Elektrycznych "1OES EV" na 3 Zlocie, wyścig na 1/4 mili - WYNIKI.

Antyradio – Włodzimierz Zientarski , Małgorzata Zyśk Burmistrz Miasta Ząbki i Stowarzyszenie Ekozlot.pl o 3 Ekozlocie, 1 Rajdzie -Podsumowanie

Antyradio -red.Zientarski, Burmistrz Małgorzata Zyśk i Marcin Piórkowski o tym jak było na 1 Rajdzie w Ząbkach podczas 3 Ekozlotu oraz zdradzają rąbek tajemnicy co będzie na 4 Ekozlocie - Czy to jest możliwe? Posłuchajcie sami.

Podziękowania Organizatorów dla uczestników 3 Zlotu Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych – z Serca Dziękujemy.

3 Zlot Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych, 1 Rajd Samochodów Elektrycznych - Podziękowania dla Wszystkich.

Salon&Serwis Ługowski na 3 Zlocie Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych!

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej-Honorowy Patronat 3 Zlotu Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych. 26.05.2019r. Ząbki

Patronat Honorowy Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska dla 2 Edycji Ekozlot.pl. Dziękujemy.

„1 OES EV ” Rajd Samochodów Elektrycznych oraz wyścig na 1/4 mili na 3 Zlocie w Ząbkach Zapraszamy do rywalizacji.

1 Rajd Samochodów Elektrycznych - czasówka. Wyścig na 1/4 mili Tesla model S model 3 kontra samochody spalinowe. Zapraszamy 3 Zlot Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych.

Festiwal Smaków Food Trucków – wielka uczta smaków na 3 Zlocie Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych. 25-26 maja 2019r. Ząbki

EVSTON stacje ładowania – sponsorem 3 Zlotu Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych – 26.05.2019 Ząbki

Zapisz się do Newslettera

Zlot odbędzie się 24 maja 2020 roku. Zapoznaj się ze szczegółowym programem zlotu. M. in.: prezentacje samochodów elektrycznych, atrakcje dla dzieci i konkursy.

Scroll Up