27 maja 2018 / Ząbki

2 Zlot Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych. Piknik Ekologiczny

Samochody Elektryczne w Small Biznesie

Poznajmy Samochody Elektryczne i Hybrydowe

Tor Samochodowy – Wypożyczalnia samochodzików elektrycznych

Witamy wszystkich najmłodszych w Wypożyczalni Samochodzików Elektrycznych. Miło nam poinformować iż na 1 Zlocie samochodów Elektrycznych i Hybrydowych czynna będzie bezpłatna wypożyczalnia samochodzików elektrycznych.

Atrakcja ta kierowana jest do najmłodszych uczestników naszego Zlotu by pod okiem instruktorów i dopingu rodziców postawili pierwsze kroki jako kierowcy.
Zapraszamy na nasz mini tor gdzie młodzi kierowcy poznają pierwsze techniki prowadzenia auta, wykonywanie pierwszych manewrów a przede wszystkim zaszczepią w sobie miłość do motoryzacji, kto wie może któryś z nich to przyszły Kubica lub Hołowczyc.

Informujemy iż nasz Pit Stop mechaników rozpoczął prace przygotowujące autka do sezonu – sprawdzane jest zawieszenie wzmacniane silniki i zmieniane opony by na 28/05/2017 wypożyczalnia była otwarta.

Zapraszamy Was serdecznie – zabierzcie rodziców ze sobą mogą się przydać.

Zapisz się do Newslettera

Zlot odbędzie się 28 maja 2017 roku. Zapoznaj się ze szczegółowym programem zlotu. M. in.: Finał konkursu na budowę pasażerkich pojazdów mobilnych, wyścig samochodów, konkursy i atrakcje dla dzieci.

Scroll Up