Najnowsze informacje

Samochód zostawia dwa ślady Porozmawiajmy o „Jednym Śladzie”

Samochód zostawia dwa ślady Porozmawiajmy o „Jednym Śladzie”

” Jeden Ślad” to oczywiście sieć miejskich skuterów elektrycznych do wypożyczania na minuty. Firma Polska świadcząca swoje usługi już w 7 miastach na terenie naszego kraju.

-Warszawa , Piastów, Łódź , Katowice , Bielsko-Biała, Poznań , Częstochowa.

Firma ” Jeden Ślad „ postawiła na skutery elektryczne czyli transport bez emisyjny, cichy i tani. Wynajem skuterów elektrycznych na minuty to same zalety :

-Nie wymagane prawo jazdy, czyli jazda na dowód osobisty dla każdego urodzonego przed 19stycznia 1995r

-Nie płacisz za parkometry

-Lokalizujesz i wynajmujesz skuter za pomocą aplikacji

-Zostawiasz gdzie chcesz po zakończonym wynajmie

-Poruszasz się zwinnie omijając codzienne korki

-Każdy skuter to środek transportu dla Dwóch osób.

Skutery elektryczne i ich wynajem na minuty to najtańsza forma transportu w mieście , oszczędzasz pieniądze ale i również czas a dodatkowo nie zanieczyszczasz miasta spalinami.

Sieć skuterów „Jeden Ślad” oferuje swoim klientom 3 pakiety cenowe w zależności od ich potrzeb użytkowania , ceny zaczynają się już od 0,39zł za minutę . W pakietach dostajemy również darmowy czas , oraz darmowe pauzy w strefie.

„Jeden Ślad” to również oferta dla Firm– dostawy skuterami elektrycznymi , wynajmy długoterminowe, wynajmy dla kurierów.

Skutery elektryczne ” Jednego Śladu” to idealne rozwiązanie na zakorkowane miasta , jednocześnie pełnią funkcje współdzielenia między mieszkańcami , użytkownikami jednego skutera , co wiąże się dla użytkowników z oszczędnością w kosztach ubezpieczenia, parkowania, ewentualnych napraw.

Czy już macie aplikacje ” Jeden Ślad” , ja już ściągam i będę korzystał , skutery to przede wszystkim frajda z jazdy a przy korzyściach oszczędzania czasu, pieniędzy i środowiska to idealne rozwiązanie w naszych miastach .

Ściągnij aplikacje tu.

Ekozlot.pl – wspieramy i popieramy firmę ” Jeden Ślad” jako idealne rozwiązania w transporcie chroniące środowisko. Bez emisyjne skutery elektryczne oszczędzają nasze pieniądze czas a przede wszystkim środowisko w dużych aglomeracjach miejskich gdzie występuje największy problem smogu.

Spodobał Ci się tekt poleć go:
Udostępnij na Udostępnij na

Najnowsze infromacje

Każdego tygodnia piszemy na naszym blogu nowe artykuły. Dbamy o to, aby dostarczać najnowsze informacje na temat najlepszych praktyk, użytecznych pomysłów.

08 Lut. 2019
26maja 2019r

3 Zlot Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych objęty patronatem Burmistrza Miasta Ząbki

3Zlot Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych pod patronatem Burmistrza Miasta Ząbki.

3 Zlot Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych Największe Wydarzenie w Polsce.

Rozpoczynamy przygotowania do 3 Zlotu Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych 26/05/2019r w Ząbkach. Spotkanie robocze w Ministerstwie Energii w sprawie wsparcia i promocji wydarzenia.

Świąteczny Konkurs z Nagrodą – Sprawdź się i wygraj Voucher.

Świąteczny Konkurs Elektromobilny. - Wymień największą ilość modeli samochodów o napędzie elektrycznym i wygraj główną nagrodę. Ekozlot.pl - Zapraszamy.

Ekozlot.pl – Zdrowych….. „EE” tam – Elektrycznych Świąt Bożego Narodzenia i Ładowarkowego Nowego 2019r.

Ekozlot.pl - Zdrowych..... "EE" tam - Elektrycznych Świąt Bożego Narodzenia i Ładowarkowego Nowego 2019r.

W Końcu . . . . . Samochody Elektryczne – bez akcyzy – KE dała zielone światło. 3,1% – 3,1% =0

Akcyza 3,1% - 3,1% = 0 znika dla elektryka , 225tys. zł kwota amortyzacji dla aut na prąd. Mikołaj w końcu przyszedł 20 grudnia 2018r..

Kampania – ” Na Ubezpieczenie OC Zniżka dla Elektryka” – Ankieta.

Pierwsza w Polsce Kampania - " Zniżka na ubezpieczenia dla aut elektrycznych", aktualizacja bazy danych pojazdów elektrycznych.

Warsaw Motor Show 2018r Ptak Expo Za Nami – Powspominajmy Fiat 500E & Tesla.

Warsaw Motor Show 2018r - Wyścig na torze Tesla model S kontra Fiat 500e - czyli Kojot kontra Struś Pędziwiatr - zobaczcie sami. Ekozlot.pl - Zapraszamy.

Warsaw Motor Show 2018 – Ekozlot.pl 16-18 Listopada Nadarzyn Zapraszamy.

Ekozlot.pl - Warsaw Motor Show 16-18 listopada Ptak Expo Nadarzyn - ZAPRASZAMY Do Naszego stoiska , Prezentacja modeli aut elektrycznych, Jazdy Testowe. Samochody Elektryczne.

Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska Pol-Eco w obiektywie EKOZLOTU.

Ekozlot – jeździ po Polsce i testuje darmowe stacje ładowania.

1 lipca 2019r – Samochody Elektryczne muszą emitować dźwięk – decyzja UE zapadła.

Od 1 lipca 2019r Samochody Elektryczne będą hałasować- decyzja UE. Dźwięk będzie emitowany w prędkościach od 1km/h do ...... Ustalono rodzaj emitowanego dźwięku....

14 Paź. 2018
23-25 października 2018r.

Pol-Eco ,Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska i Elektro-mobilność 23-25 października 2018r Poznań.

Pol-Eco Targi Ochrony Środowiska i Stoiska Elektro-mobilności - tor do jazd testowych , auta elektryczne wiele modeli, hulajnogi , skutery elektryczne i rowery. Ekozlot.pl i Forum Elektromobilności Zapraszają - Poznań 23-25 października 2018r.

Zapisz się do Newslettera

Zlot odbędzie się 26 maja 2019 roku. Zapoznaj się ze szczegółowym programem zlotu. M. in.: prezentacje samochodów elektrycznych, atrakcje dla dzieci i konkursy.

Scroll Up