Najnowsze informacje

Samochód zostawia dwa ślady Porozmawiajmy o „Jednym Śladzie”

Samochód zostawia dwa ślady Porozmawiajmy o „Jednym Śladzie”

” Jeden Ślad” to oczywiście sieć miejskich skuterów elektrycznych do wypożyczania na minuty. Firma Polska świadcząca swoje usługi już w 7 miastach na terenie naszego kraju.

-Warszawa , Piastów, Łódź , Katowice , Bielsko-Biała, Poznań , Częstochowa.

Firma ” Jeden Ślad „ postawiła na skutery elektryczne czyli transport bez emisyjny, cichy i tani. Wynajem skuterów elektrycznych na minuty to same zalety :

-Nie wymagane prawo jazdy, czyli jazda na dowód osobisty dla każdego urodzonego przed 19stycznia 1995r

-Nie płacisz za parkometry

-Lokalizujesz i wynajmujesz skuter za pomocą aplikacji

-Zostawiasz gdzie chcesz po zakończonym wynajmie

-Poruszasz się zwinnie omijając codzienne korki

-Każdy skuter to środek transportu dla Dwóch osób.

Skutery elektryczne i ich wynajem na minuty to najtańsza forma transportu w mieście , oszczędzasz pieniądze ale i również czas a dodatkowo nie zanieczyszczasz miasta spalinami.

Sieć skuterów „Jeden Ślad” oferuje swoim klientom 3 pakiety cenowe w zależności od ich potrzeb użytkowania , ceny zaczynają się już od 0,39zł za minutę . W pakietach dostajemy również darmowy czas , oraz darmowe pauzy w strefie.

„Jeden Ślad” to również oferta dla Firm– dostawy skuterami elektrycznymi , wynajmy długoterminowe, wynajmy dla kurierów.

Skutery elektryczne ” Jednego Śladu” to idealne rozwiązanie na zakorkowane miasta , jednocześnie pełnią funkcje współdzielenia między mieszkańcami , użytkownikami jednego skutera , co wiąże się dla użytkowników z oszczędnością w kosztach ubezpieczenia, parkowania, ewentualnych napraw.

Czy już macie aplikacje ” Jeden Ślad” , ja już ściągam i będę korzystał , skutery to przede wszystkim frajda z jazdy a przy korzyściach oszczędzania czasu, pieniędzy i środowiska to idealne rozwiązanie w naszych miastach .

Ściągnij aplikacje tu.

Ekozlot.pl – wspieramy i popieramy firmę ” Jeden Ślad” jako idealne rozwiązania w transporcie chroniące środowisko. Bez emisyjne skutery elektryczne oszczędzają nasze pieniądze czas a przede wszystkim środowisko w dużych aglomeracjach miejskich gdzie występuje największy problem smogu.

Spodobał Ci się tekt poleć go:
Udostępnij na Udostępnij na

Najnowsze infromacje

Każdego tygodnia piszemy na naszym blogu nowe artykuły. Dbamy o to, aby dostarczać najnowsze informacje na temat najlepszych praktyk, użytecznych pomysłów.

Targi Motoryzacyjne Warsaw Motor Show 25-27 października Strefa Elektromobilności HALA C Ptak Nadarzyn ZAPRASZAMY.

Warsaw Motor Show 2019r Największa strefa Aut Elektrycznych , ponad 20 modeli , Hala C , Nadarzyn Ptak Expo 25-27 października. ElectriCars i Ekozlot.pl - ZAPRASZAMY.

14 Wrz. 2019
21-22 września 2019r.

ZAKOŃCZENIE LATA czyli 3 1/2 Zlot Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych w Ząbkach. ZAPRASZAMY.

3 1/2 Zlot Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych Zlot Food Trucków w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Tygodnia Transportu w Ząbkach . ZAPRASZAMY na bezpłatne atrakcje.

FILM z 3 Zlotu Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych, 1Rajd „1OES EV” .

Relacja filmowa z 3 Zlotu Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych oraz 1 Rajdu " 1OES EV " 26 maja 2019r. Ząbki. Miłego Seansu. Zespół Ekozlot.pl

COMPENSA wspiera Elektro-mobilność. 10% zniżki przy zakupie polisy OC i AC

Compensa przy współpracy ze Stowarzyszeniem Ekozlot.pl, jako pierwsza firma ubezpieczeniowa w Polsce, przygotowała specjalną ofertę wspierającą rozwój sektora samochodów elektrycznych. Jest to zniżka 10% na polisy OC i AC. W swojej ofercie Compensa posiada także usługę Assistance, w ramach której w przypadku rozładowania baterii można skorzystać z opcji holowania pojazdu do najbliższej stacji ładującej.

1 Rajd Samochodów Elektrycznych „1OES EV” na 3 Zlocie – WYNIKI.

1 Rajd Samochodów Elektrycznych "1OES EV" na 3 Zlocie, wyścig na 1/4 mili - WYNIKI.

Konkurs ” Jeżdżę Ekologicznie ” – uczestnicy , wyniki , laureaci. 3 Zlot Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych.

Laureaci konkursu " Jeżdżę Ekologicznie" wyniki , dystanse na 3 Zlocie Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych w Ząbkach.

Antyradio – Włodzimierz Zientarski , Małgorzata Zyśk Burmistrz Miasta Ząbki i Stowarzyszenie Ekozlot.pl o 3 Ekozlocie, 1 Rajdzie -Podsumowanie

Antyradio -red.Zientarski, Burmistrz Małgorzata Zyśk i Marcin Piórkowski o tym jak było na 1 Rajdzie w Ząbkach podczas 3 Ekozlotu oraz zdradzają rąbek tajemnicy co będzie na 4 Ekozlocie - Czy to jest możliwe? Posłuchajcie sami.

Podziękowania Organizatorów dla uczestników 3 Zlotu Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych – z Serca Dziękujemy.

3 Zlot Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych, 1 Rajd Samochodów Elektrycznych - Podziękowania dla Wszystkich.

Salon&Serwis Ługowski na 3 Zlocie Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych!

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej-Honorowy Patronat 3 Zlotu Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych. 26.05.2019r. Ząbki

Patronat Honorowy Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska dla 2 Edycji Ekozlot.pl. Dziękujemy.

„1 OES EV ” Rajd Samochodów Elektrycznych oraz wyścig na 1/4 mili na 3 Zlocie w Ząbkach Zapraszamy do rywalizacji.

1 Rajd Samochodów Elektrycznych - czasówka. Wyścig na 1/4 mili Tesla model S model 3 kontra samochody spalinowe. Zapraszamy 3 Zlot Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych.

Festiwal Smaków Food Trucków – wielka uczta smaków na 3 Zlocie Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych. 25-26 maja 2019r. Ząbki

Zapisz się do Newslettera

Zlot odbędzie się 24 maja 2020 roku. Zapoznaj się ze szczegółowym programem zlotu. M. in.: prezentacje samochodów elektrycznych, atrakcje dla dzieci i konkursy.

Scroll Up