Najnowsze informacje

Salon&Serwis Ługowski na 3 Zlocie Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych!

Salon&Serwis Ługowski na 3 Zlocie Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych!

Marcin Ługowski samochody naprawia od 2004 roku. Od samego początku starał się nadążać za najnowszymi trendami w motoryzacji. Zdobywał coraz większe doświadczenia na szkoleniach specjalistycznych z systemów wtryskowych jak i systemów sterowania które wykorzystywał praktycznie w swoim serwisie. W sierpniu tego roku obchodzić będzie znamienną rocznicę gdyż wtedy upłynie dokładnie 10 lat od chwili naprawienia pierwszego samochodu hybrydowego. 

Od tego czasu do serwisu Marcina Ługowskiego przyjeżdżają  do naprawy samochody bardzo typowe jak Toyota Prius po bardzo nietypowe, jak np Think z baterią Zebra. Po tylu latach pracy można już śmiało powiedzieć , że bateria hybrydowa stała się obecnie taką samą częścią eksploatacyjną samochodu jak wtryskiwacz czy sprzęgło. 

Fachowe i bezpieczne prace diagnostyczno-naprawcze przy instalacjach wysokiego napięcia powinny być realizowane przez personel posiadający odpowiednie, kierunkowe przeszkolenie i przy użyciu odpowiednich narzędzi. Serwis obsługuje pojazdy: z napędem elektrycznym (EV), hybrydowym (HEV), hybryd z wtyczką (PHEV), pojazdów elektrycznych o rozszerzonym zasięgu (EREV)

SPECJALIZACJA – REGENERACJA BATERII SAMOCHODÓW HYBRYDOWYCH i ELEKTRYCZNYCH

Regeneracja baterii/akumulatorów wysokonapięciowych HV w samochodach hybrydowych i elektrycznych wszystkich marek, m.in.: TOYOTA, LEXUS, HONDA, BMW, MERCEDES, VW, AUDI, PORSCHE, NISSAN, INFINITY, VOLVO, FORD, MITSUBISHI, CITROEN, PEUGEOT, KIA, HYUNDAI, OPEL, CHEVROLET i inne.

Gotowi na wyzwania branży

Mechanicy tego warsztatu to specjaliści, którzy poradzą sobie z każdym serwisowym wyzwaniem. Regularnie podnoszą swoje kwalifikacje biorąc udział w szkoleniach technicznych.

Zapraszamy na stronę: lugowski.com.pl

Spodobał Ci się tekt poleć go:
Udostępnij na Udostępnij na

Najnowsze infromacje

Każdego tygodnia piszemy na naszym blogu nowe artykuły. Dbamy o to, aby dostarczać najnowsze informacje na temat najlepszych praktyk, użytecznych pomysłów.

Targi Motoryzacyjne Warsaw Motor Show 25-27 października Strefa Elektromobilności HALA C Ptak Nadarzyn ZAPRASZAMY.

Warsaw Motor Show 2019r Największa strefa Aut Elektrycznych , ponad 20 modeli , Hala C , Nadarzyn Ptak Expo 25-27 października. ElectriCars i Ekozlot.pl - ZAPRASZAMY.

14 Wrz. 2019
21-22 września 2019r.

ZAKOŃCZENIE LATA czyli 3 1/2 Zlot Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych w Ząbkach. ZAPRASZAMY.

3 1/2 Zlot Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych Zlot Food Trucków w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Tygodnia Transportu w Ząbkach . ZAPRASZAMY na bezpłatne atrakcje.

FILM z 3 Zlotu Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych, 1Rajd „1OES EV” .

Relacja filmowa z 3 Zlotu Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych oraz 1 Rajdu " 1OES EV " 26 maja 2019r. Ząbki. Miłego Seansu. Zespół Ekozlot.pl

COMPENSA wspiera Elektro-mobilność. 10% zniżki przy zakupie polisy OC i AC

Compensa przy współpracy ze Stowarzyszeniem Ekozlot.pl, jako pierwsza firma ubezpieczeniowa w Polsce, przygotowała specjalną ofertę wspierającą rozwój sektora samochodów elektrycznych. Jest to zniżka 10% na polisy OC i AC. W swojej ofercie Compensa posiada także usługę Assistance, w ramach której w przypadku rozładowania baterii można skorzystać z opcji holowania pojazdu do najbliższej stacji ładującej.

1 Rajd Samochodów Elektrycznych „1OES EV” na 3 Zlocie – WYNIKI.

1 Rajd Samochodów Elektrycznych "1OES EV" na 3 Zlocie, wyścig na 1/4 mili - WYNIKI.

Konkurs ” Jeżdżę Ekologicznie ” – uczestnicy , wyniki , laureaci. 3 Zlot Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych.

Laureaci konkursu " Jeżdżę Ekologicznie" wyniki , dystanse na 3 Zlocie Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych w Ząbkach.

Antyradio – Włodzimierz Zientarski , Małgorzata Zyśk Burmistrz Miasta Ząbki i Stowarzyszenie Ekozlot.pl o 3 Ekozlocie, 1 Rajdzie -Podsumowanie

Antyradio -red.Zientarski, Burmistrz Małgorzata Zyśk i Marcin Piórkowski o tym jak było na 1 Rajdzie w Ząbkach podczas 3 Ekozlotu oraz zdradzają rąbek tajemnicy co będzie na 4 Ekozlocie - Czy to jest możliwe? Posłuchajcie sami.

Podziękowania Organizatorów dla uczestników 3 Zlotu Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych – z Serca Dziękujemy.

3 Zlot Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych, 1 Rajd Samochodów Elektrycznych - Podziękowania dla Wszystkich.

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej-Honorowy Patronat 3 Zlotu Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych. 26.05.2019r. Ząbki

Patronat Honorowy Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska dla 2 Edycji Ekozlot.pl. Dziękujemy.

„1 OES EV ” Rajd Samochodów Elektrycznych oraz wyścig na 1/4 mili na 3 Zlocie w Ząbkach Zapraszamy do rywalizacji.

1 Rajd Samochodów Elektrycznych - czasówka. Wyścig na 1/4 mili Tesla model S model 3 kontra samochody spalinowe. Zapraszamy 3 Zlot Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych.

Festiwal Smaków Food Trucków – wielka uczta smaków na 3 Zlocie Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych. 25-26 maja 2019r. Ząbki

EVSTON stacje ładowania – sponsorem 3 Zlotu Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych – 26.05.2019 Ząbki

Zapisz się do Newslettera

Zlot odbędzie się 24 maja 2020 roku. Zapoznaj się ze szczegółowym programem zlotu. M. in.: prezentacje samochodów elektrycznych, atrakcje dla dzieci i konkursy.

Scroll Up