Najnowsze informacje

Pol-Eco ,Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska i Elektro-mobilność 23-25 października 2018r Poznań.

Pol-Eco ,Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska i Elektro-mobilność 23-25 października 2018r Poznań.

Pol- Eco – to największe wydarzenie w branży ochrony środowiska.   Poznań 23-25 października 2018r w halach  Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Ekosfera – konferencja z udziałem Ministra Środowiska ,Ministerstwa Rozwoju i  inwestycji , Ministerstwa Energii i wielu najznamienniejszych gości organizowana przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Wydarzenie pod hasłem:

CZYSTE POWIETRZE –W TROSCE O ZDROWIE, KLIMAT I ŚRODOWISKO.

Ekozlot.pl oraz Forum Elektromobilności – łączymy już po raz koleiny nasze siły by stworzyć strefę elektro-mobilną. Nasze stoiska znajdziecie zarówno w hali wystawowej , ale również serdecznie zapraszamy na specjalny tor gdzie będzie można odbyć                jazdy testowe samochodami elektrycznymi , oraz innymi pojazdami na prąd .

Elektro-mobilność coraz bardziej rozwija się w Polsce , natomiast sprzedaż aut elektrycznych mimo dużych skoków na słupkach procentowych wygląda słabo. Bardzo dużo kierowców nie miała okazji usiąść za kierownicą tego typu aut.

Ekozlot.pl i Forum Elektromobilności umożliwia na wydarzeniach ze swoim udziałem poznanie samochodu elektrycznego , odbycia jazd kilkoma modelami , ale uzyskania dużej ilości informacji od Naszych ekspertów którzy eksploatują takie samochody od wielu lat.

Zobaczyć można również inne pojazdy o napędzie elektrycznym jak : hulajnogi , skutery elektryczny czy coraz bardziej modne rowery ułatwiające choćby starszym osobą pokonywanie większych odległości bez dodatkowego wysiłku.

Samochody elektryczne mimo wielu kontrowersji o ich ekologicznym aspekcie , mają zaletę o której się zapomina- pobudzają do” myślenia energetycznego” – co kryje się przez wymyślone prze zemnie sformułowanie – otóż gdy zapytamy przypadkowe osoby ile płacą za 1kWh , lub ile zużywają kWh miesięcznie mało kto odpowie na te pytanie.     Zakup auta na prąd powoduje iż zaczynamy się tym interesować i automatycznie zwracać uwagę na inne urządzenia i ich zużycia czyli zaczynamy oszczędzać energię a więc zmniejszamy emisję gazów cieplarnianych wytworzonych w celu produkcji prądu.

Rewolucja elektryczna w motoryzacji do wyższa konieczność, a nie chwilowa moda.

Ekozlot.pl i Forum Elektromobilności – Serdecznie zapraszamy i czekamy na Was.

 

Spodobał Ci się tekt poleć go:
Udostępnij na Udostępnij na

Najnowsze infromacje

Każdego tygodnia piszemy na naszym blogu nowe artykuły. Dbamy o to, aby dostarczać najnowsze informacje na temat najlepszych praktyk, użytecznych pomysłów.

Targi Motoryzacyjne Warsaw Motor Show 25-27 października Strefa Elektromobilności HALA C Ptak Nadarzyn ZAPRASZAMY.

Warsaw Motor Show 2019r Największa strefa Aut Elektrycznych , ponad 20 modeli , Hala C , Nadarzyn Ptak Expo 25-27 października. ElectriCars i Ekozlot.pl - ZAPRASZAMY.

14 Wrz. 2019
21-22 września 2019r.

ZAKOŃCZENIE LATA czyli 3 1/2 Zlot Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych w Ząbkach. ZAPRASZAMY.

3 1/2 Zlot Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych Zlot Food Trucków w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Tygodnia Transportu w Ząbkach . ZAPRASZAMY na bezpłatne atrakcje.

FILM z 3 Zlotu Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych, 1Rajd „1OES EV” .

Relacja filmowa z 3 Zlotu Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych oraz 1 Rajdu " 1OES EV " 26 maja 2019r. Ząbki. Miłego Seansu. Zespół Ekozlot.pl

COMPENSA wspiera Elektro-mobilność. 10% zniżki przy zakupie polisy OC i AC

Compensa przy współpracy ze Stowarzyszeniem Ekozlot.pl, jako pierwsza firma ubezpieczeniowa w Polsce, przygotowała specjalną ofertę wspierającą rozwój sektora samochodów elektrycznych. Jest to zniżka 10% na polisy OC i AC. W swojej ofercie Compensa posiada także usługę Assistance, w ramach której w przypadku rozładowania baterii można skorzystać z opcji holowania pojazdu do najbliższej stacji ładującej.

1 Rajd Samochodów Elektrycznych „1OES EV” na 3 Zlocie – WYNIKI.

1 Rajd Samochodów Elektrycznych "1OES EV" na 3 Zlocie, wyścig na 1/4 mili - WYNIKI.

Konkurs ” Jeżdżę Ekologicznie ” – uczestnicy , wyniki , laureaci. 3 Zlot Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych.

Laureaci konkursu " Jeżdżę Ekologicznie" wyniki , dystanse na 3 Zlocie Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych w Ząbkach.

Antyradio – Włodzimierz Zientarski , Małgorzata Zyśk Burmistrz Miasta Ząbki i Stowarzyszenie Ekozlot.pl o 3 Ekozlocie, 1 Rajdzie -Podsumowanie

Antyradio -red.Zientarski, Burmistrz Małgorzata Zyśk i Marcin Piórkowski o tym jak było na 1 Rajdzie w Ząbkach podczas 3 Ekozlotu oraz zdradzają rąbek tajemnicy co będzie na 4 Ekozlocie - Czy to jest możliwe? Posłuchajcie sami.

Podziękowania Organizatorów dla uczestników 3 Zlotu Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych – z Serca Dziękujemy.

3 Zlot Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych, 1 Rajd Samochodów Elektrycznych - Podziękowania dla Wszystkich.

Salon&Serwis Ługowski na 3 Zlocie Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych!

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej-Honorowy Patronat 3 Zlotu Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych. 26.05.2019r. Ząbki

Patronat Honorowy Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska dla 2 Edycji Ekozlot.pl. Dziękujemy.

„1 OES EV ” Rajd Samochodów Elektrycznych oraz wyścig na 1/4 mili na 3 Zlocie w Ząbkach Zapraszamy do rywalizacji.

1 Rajd Samochodów Elektrycznych - czasówka. Wyścig na 1/4 mili Tesla model S model 3 kontra samochody spalinowe. Zapraszamy 3 Zlot Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych.

Festiwal Smaków Food Trucków – wielka uczta smaków na 3 Zlocie Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych. 25-26 maja 2019r. Ząbki

Zapisz się do Newslettera

Zlot odbędzie się 24 maja 2020 roku. Zapoznaj się ze szczegółowym programem zlotu. M. in.: prezentacje samochodów elektrycznych, atrakcje dla dzieci i konkursy.

Scroll Up