Najnowsze informacje

O.K Serwis wystawcą na II Zlocie Pojazdów Elektrycznych i Hybrydowych!

O.K Serwis wystawcą na II Zlocie Pojazdów Elektrycznych i Hybrydowych!

O.K. Serwis – Warsztaty godne zaufania w całej Polsce

 O.K. Serwis to marka ogólnopolskiej sieci warsztatów samochodowych, która powstała 1998 roku. Zrzesza niezależne warsztaty samochodowe, godne zaufania oraz wyróżniające się wysokim standardem obsługi. Obecnie należy do niej 170 warsztatów działających na terenie całego kraju.

Kompleksowe naprawy

Warsztaty O.K. Serwis oferują kompleksowe naprawy samochodów wszystkich marek z użyciem sprawdzonych części i materiałów eksploatacyjnych. Klienci warsztatów O.K. Serwis mogą liczyć na realizację usług w zakresie m.in.:

  • bieżących przeglądów
  • ogólnej mechaniki samochodowej
  • diagnostyki komputerowej
  • elektryki i elektroniki
  • układów hamulcowych
  • układów wydechowych
  • serwisu klimatyzacji
  • wulkanizacji

W trosce o potrzeby klienta

W sieci O.K. Serwis najważniejszy jest klient. Jego zadowolenie i zaufanie z wykonanej naprawy jest misją, którą warsztaty O.K. Serwis wprowadzają w życie każdego dnia. Sprawny i niezawodny samochód jest bowiem podstawą bezpieczeństwa na drodze.

Klient, oczekujący na odbiór auta, może liczyć nie tylko na profesjonalną naprawę, ale także bardzo dobrą obsługę. Do jego dyspozycji jest wygodna poczekalnia, w której może napić się pysznej kawy
i oddać się lekturze czasopisma O.K. Serwis Press.

Gotowi na wyzwania branży

Mechanicy warsztatów O.K. Serwis to specjaliści, którzy poradzą sobie z każdym serwisowym wyzwaniem. Regularnie podnoszą swoje kwalifikacje biorąc udział w szkoleniach technicznych.

Sieć O.K. Serwis podąża za wyzwaniami, które pojawiają się w branży motoryzacyjnej. W związku
z coraz szybciej rozwijającym się sektorem aut hybrydowych i elektrycznych mechanicy O.K. Serwis biorą udział w cyklu szkoleń dających pełną wiedzę oraz uprawnienia do obsługi układów wysokonapięciowych występujących w tych pojazdach. To aktualnie jedno z większych wyzwań rynku, które wymaga profesjonalnej wiedzy i odpowiedniego przygotowania. Jako pierwsza sieć warsztatowa na polskim rynku postawiliśmy na kompleksowe przystosowanie naszych serwisów do obsługi nowoczesnych aut. Nie boimy się nowych wyzwań i podejmujemy wszelkie działania, aby im sprostać. To dzięki temu rośniemy w siłę jako stabilna sieć oraz coraz bardziej rozpoznawalna marka na rynku warsztatowym.

Partnerami sieci O.K. Serwis w zakresie szkoleń z obsługi aut hybrydowych i elektrycznych zostały marki SKF, ZF oraz Varta.

Spodobał Ci się tekt poleć go:
Udostępnij na Udostępnij na

Najnowsze infromacje

Każdego tygodnia piszemy na naszym blogu nowe artykuły. Dbamy o to, aby dostarczać najnowsze informacje na temat najlepszych praktyk, użytecznych pomysłów.

Samochód zostawia dwa ślady Porozmawiajmy o „Jednym Śladzie”

Ekozlot.pl - Wspieramy sieć skuterów elektrycznych " Jeden Ślad". 6 miast, wygoda , szybkość , oszczędność i ekologia.

Kampania – ” Na Ubezpieczenie OC Zniżka dla Elektryka” – Ankieta.

Pierwsza w Polsce Kampania - " Zniżka na ubezpieczenia dla aut elektrycznych", aktualizacja bazy danych pojazdów elektrycznych.

Warsaw Motor Show 2018r Ptak Expo Za Nami – Powspominajmy Fiat 500E & Tesla.

Warsaw Motor Show 2018r - Wyścig na torze Tesla model S kontra Fiat 500e - czyli Kojot kontra Struś Pędziwiatr - zobaczcie sami. Ekozlot.pl - Zapraszamy.

Warsaw Motor Show 2018 – Ekozlot.pl 16-18 Listopada Nadarzyn Zapraszamy.

Ekozlot.pl - Warsaw Motor Show 16-18 listopada Ptak Expo Nadarzyn - ZAPRASZAMY Do Naszego stoiska , Prezentacja modeli aut elektrycznych, Jazdy Testowe. Samochody Elektryczne.

Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska Pol-Eco w obiektywie EKOZLOTU.

Ekozlot – jeździ po Polsce i testuje darmowe stacje ładowania.

1 lipca 2019r – Samochody Elektryczne muszą emitować dźwięk – decyzja UE zapadła.

Od 1 lipca 2019r Samochody Elektryczne będą hałasować- decyzja UE. Dźwięk będzie emitowany w prędkościach od 1km/h do ...... Ustalono rodzaj emitowanego dźwięku....

14 Paź. 2018
23-25 października 2018r.

Pol-Eco ,Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska i Elektro-mobilność 23-25 października 2018r Poznań.

Pol-Eco Targi Ochrony Środowiska i Stoiska Elektro-mobilności - tor do jazd testowych , auta elektryczne wiele modeli, hulajnogi , skutery elektryczne i rowery. Ekozlot.pl i Forum Elektromobilności Zapraszają - Poznań 23-25 października 2018r.

BMW i3 e-drive zasiliło szeregi EKOZLOTU..

Naklejka EE-Samochód Elektryczny. Akcja oznacz swoje auto na prąd.

Ekozlot.pl - Naklejka z oznaczeniem Samochód Elektryczny. Akcja oznacz swój samochód . Zapraszamy Ekozlot.pl

SEROCK – Miasto przyjazne Elektro-mobilności. Pierwszy słupek ładowania.

Serock - przyjazny elktromobilności. Pierwszy punkt ładowania, 2 stanowiska. Wypocznij nad wodą , zjedz dobrą rybkę i naładuj za darmo samochód elektryczny tylko w Serocku. Zapraszamy Ekozlot.pl

Ekozlot.pl – Zapraszamy 8-9 Września Kutno Święto Róży i Aut Elektrycznych.

Święto Róży - Święto Samochodów Elektrycznych, 8-9 wrzesień 2018r Kutno, Ekozlot.pl Zapraszamy - Poznaj auta na prąd , wiele modeli, jazdy testowe, wspaniała atmosfera.

Zapisz się do Newslettera

Zlot odbędzie się 26 maja 2019 roku. Zapoznaj się ze szczegółowym programem zlotu. M. in.: prezentacje samochodów elektrycznych, atrakcje dla dzieci i konkursy.

Scroll Up