Najnowsze informacje

O.K Serwis wystawcą na II Zlocie Pojazdów Elektrycznych i Hybrydowych!

O.K Serwis wystawcą na II Zlocie Pojazdów Elektrycznych i Hybrydowych!

O.K. Serwis – Warsztaty godne zaufania w całej Polsce

 O.K. Serwis to marka ogólnopolskiej sieci warsztatów samochodowych, która powstała 1998 roku. Zrzesza niezależne warsztaty samochodowe, godne zaufania oraz wyróżniające się wysokim standardem obsługi. Obecnie należy do niej 170 warsztatów działających na terenie całego kraju.

Kompleksowe naprawy

Warsztaty O.K. Serwis oferują kompleksowe naprawy samochodów wszystkich marek z użyciem sprawdzonych części i materiałów eksploatacyjnych. Klienci warsztatów O.K. Serwis mogą liczyć na realizację usług w zakresie m.in.:

  • bieżących przeglądów
  • ogólnej mechaniki samochodowej
  • diagnostyki komputerowej
  • elektryki i elektroniki
  • układów hamulcowych
  • układów wydechowych
  • serwisu klimatyzacji
  • wulkanizacji

W trosce o potrzeby klienta

W sieci O.K. Serwis najważniejszy jest klient. Jego zadowolenie i zaufanie z wykonanej naprawy jest misją, którą warsztaty O.K. Serwis wprowadzają w życie każdego dnia. Sprawny i niezawodny samochód jest bowiem podstawą bezpieczeństwa na drodze.

Klient, oczekujący na odbiór auta, może liczyć nie tylko na profesjonalną naprawę, ale także bardzo dobrą obsługę. Do jego dyspozycji jest wygodna poczekalnia, w której może napić się pysznej kawy
i oddać się lekturze czasopisma O.K. Serwis Press.

Gotowi na wyzwania branży

Mechanicy warsztatów O.K. Serwis to specjaliści, którzy poradzą sobie z każdym serwisowym wyzwaniem. Regularnie podnoszą swoje kwalifikacje biorąc udział w szkoleniach technicznych.

Sieć O.K. Serwis podąża za wyzwaniami, które pojawiają się w branży motoryzacyjnej. W związku
z coraz szybciej rozwijającym się sektorem aut hybrydowych i elektrycznych mechanicy O.K. Serwis biorą udział w cyklu szkoleń dających pełną wiedzę oraz uprawnienia do obsługi układów wysokonapięciowych występujących w tych pojazdach. To aktualnie jedno z większych wyzwań rynku, które wymaga profesjonalnej wiedzy i odpowiedniego przygotowania. Jako pierwsza sieć warsztatowa na polskim rynku postawiliśmy na kompleksowe przystosowanie naszych serwisów do obsługi nowoczesnych aut. Nie boimy się nowych wyzwań i podejmujemy wszelkie działania, aby im sprostać. To dzięki temu rośniemy w siłę jako stabilna sieć oraz coraz bardziej rozpoznawalna marka na rynku warsztatowym.

Partnerami sieci O.K. Serwis w zakresie szkoleń z obsługi aut hybrydowych i elektrycznych zostały marki SKF, ZF oraz Varta.

Spodobał Ci się tekt poleć go:
Udostępnij na Udostępnij na

Najnowsze infromacje

Każdego tygodnia piszemy na naszym blogu nowe artykuły. Dbamy o to, aby dostarczać najnowsze informacje na temat najlepszych praktyk, użytecznych pomysłów.

14 Wrz. 2019
21-22 września 2019r.

ZAKOŃCZENIE LATA czyli 3 1/2 Zlot Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych w Ząbkach. ZAPRASZAMY.

3 1/2 Zlot Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych Zlot Food Trucków w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Tygodnia Transportu w Ząbkach . ZAPRASZAMY na bezpłatne atrakcje.

FILM z 3 Zlotu Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych, 1Rajd „1OES EV” .

Relacja filmowa z 3 Zlotu Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych oraz 1 Rajdu " 1OES EV " 26 maja 2019r. Ząbki. Miłego Seansu. Zespół Ekozlot.pl

COMPENSA wspiera Elektro-mobilność. 10% zniżki przy zakupie polisy OC i AC

Compensa przy współpracy ze Stowarzyszeniem Ekozlot.pl, jako pierwsza firma ubezpieczeniowa w Polsce, przygotowała specjalną ofertę wspierającą rozwój sektora samochodów elektrycznych. Jest to zniżka 10% na polisy OC i AC. W swojej ofercie Compensa posiada także usługę Assistance, w ramach której w przypadku rozładowania baterii można skorzystać z opcji holowania pojazdu do najbliższej stacji ładującej.

1 Rajd Samochodów Elektrycznych „1OES EV” na 3 Zlocie – WYNIKI.

1 Rajd Samochodów Elektrycznych "1OES EV" na 3 Zlocie, wyścig na 1/4 mili - WYNIKI.

Konkurs ” Jeżdżę Ekologicznie ” – uczestnicy , wyniki , laureaci. 3 Zlot Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych.

Laureaci konkursu " Jeżdżę Ekologicznie" wyniki , dystanse na 3 Zlocie Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych w Ząbkach.

Antyradio – Włodzimierz Zientarski , Małgorzata Zyśk Burmistrz Miasta Ząbki i Stowarzyszenie Ekozlot.pl o 3 Ekozlocie, 1 Rajdzie -Podsumowanie

Antyradio -red.Zientarski, Burmistrz Małgorzata Zyśk i Marcin Piórkowski o tym jak było na 1 Rajdzie w Ząbkach podczas 3 Ekozlotu oraz zdradzają rąbek tajemnicy co będzie na 4 Ekozlocie - Czy to jest możliwe? Posłuchajcie sami.

Podziękowania Organizatorów dla uczestników 3 Zlotu Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych – z Serca Dziękujemy.

3 Zlot Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych, 1 Rajd Samochodów Elektrycznych - Podziękowania dla Wszystkich.

Salon&Serwis Ługowski na 3 Zlocie Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych!

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej-Honorowy Patronat 3 Zlotu Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych. 26.05.2019r. Ząbki

Patronat Honorowy Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska dla 2 Edycji Ekozlot.pl. Dziękujemy.

„1 OES EV ” Rajd Samochodów Elektrycznych oraz wyścig na 1/4 mili na 3 Zlocie w Ząbkach Zapraszamy do rywalizacji.

1 Rajd Samochodów Elektrycznych - czasówka. Wyścig na 1/4 mili Tesla model S model 3 kontra samochody spalinowe. Zapraszamy 3 Zlot Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych.

Festiwal Smaków Food Trucków – wielka uczta smaków na 3 Zlocie Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych. 25-26 maja 2019r. Ząbki

EVSTON stacje ładowania – sponsorem 3 Zlotu Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych – 26.05.2019 Ząbki

Zapisz się do Newslettera

Zlot odbędzie się 26 maja 2019 roku. Zapoznaj się ze szczegółowym programem zlotu. M. in.: prezentacje samochodów elektrycznych, atrakcje dla dzieci i konkursy.

Scroll Up