13-15 Października 2023 / Ptak Warsaw Expo

Strefa Elektromobilności Warsaw Motor Show

4 OES EV

Konkurs – Jeżdżę ekologicznie

Drodzy Elektryczni i Hybrydowi!

Serdecznie zapraszamy Was do udziału w kolejnej edycji naszego konkursu „Jeżdżę Ekologicznie”, który swój finał będzie miał podczas 3 Ekozlotu 26 maja 2019r.

Konkurencja ta propaguje ekonomiczną, a co za tym idzie ekologiczną i bezpieczną jazdę autem. Większość z Was przyjedzie do Nas z różnych zakątków Polski a nawet Europy. Zachęcamy Was abyście zrobili to uzyskując jak najniższe zużycie energii lub paliwa.

Pamiętajcie, że bezpieczna jazda jest tu podstawą i to ona przełoży się na Wasze powodzenie w tej konkurencji.

Każdy uczestnik po przybyciu na Zlot musi podjechać do punktu pomiarowego gdzie odczytany będzie jego wynik spalania, zawodnicy którzy osiągną najlepszy rezultat otrzymają atrakcyjne nagrody. Dla wszystkich uczestników przewidujemy drobne upominki. Rejestracja trwa do 24 maja 2019 roku.

Minimalnym dopuszczającym dystansem dotyczącym samochodów hybrydowych jest 100km, zawodnicy pokonujący dystans powyżej 200km lub 300km otrzymują dodatkowe punkty. Ostatnim progiem najbardziej promowanym jest dystans powyżej 500km.

Dla samochodów elektrycznych biorących udział w konkursie minimalny dystans to 50km.

Do wygrania m.in. 3 x Voucher 200zł na zakupy w sklepie MCCAR.PL, Voucher na samochód elektryczny na 48 godzin – Focus Electric, Voucher na samochód elektryczny na 48 godzin – Fiat 500e.

Organizowany konkurs ma zasięg ogólnopolski, warunkiem uczestnictwa jest rejestracja w poniższym formularzu. Życzymy udanej i bezpiecznej rywalizacji!

Zapoznaj się z regulaminem >>

Formularz rejestracyjny

Zapisz się do Newslettera

Zlot odbędzie się 17 września 2023 roku. Zapoznaj się ze szczegółowym programem zlotu. M. in.: prezentacje samochodów elektrycznych, atrakcje dla dzieci i konkursy.

Scroll Up