26 maja 2019 / Ząbki

3 Zlot Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych. Piknik
Elektro-mobilności

Samochody Elektryczne w Small Biznesie

Samochody Elektryczne w Small Biznesie

Konkurs – Jeżdżę ekologicznie

Szanowni Kierowcy! Zapraszamy do rejestracji i udziału w konkursie „Jeżdżę Ekologicznie”, który adresujemy do wszystkich użytkowników samochodów z napędem hybrydowym lub elektrycznym.

Ideą tego współzawodnictwa jest propagowanie ekonomicznej i bezpiecznej jazdy. Uczestnicy konkursu przybywający z różnych stron naszego kraju swoimi samochodami muszą uzyskać jak najmniejsze spalanie a ostrożna i bezpieczna jazda będzie ułatwiać osiągnięcie najlepszego wyniku. Każdy uczestnik po przybyciu na zlot musi podjechać do punktu pomiarowego gdzie odczytany będzie jego wynik spalania, zawodnicy którzy osiągną najlepszy rezultat otrzymają atrakcyjne nagrody. Dla wszystkich uczestników przewidujemy drobne upominki. Rejestracja trwa do 25 maja 2018 roku.

Pula nagród:

  • Pierwsze miejsce w kategorii samochód elektryczny: BMW i3 na weekend.
  • Pierwsze miejsce w kategorii samochód typu plug-in: Ford Focus Electric na weekend.
  • Pierwsze miejsce w kategorii samochód hybrydowy: Fiat 500E na weekend.
  • Drugie miejsca w 3 powyższych kategoriach: Toyota Hybryd na weekend.
  • Trzecie miejsca w 3 powyższych kategoriach: Komplet olejów i filtrów Kraft Automotive z usługa wymiany w serwisie Moto-Team do wyboru Kupon na akumulator od 45ah do 95ah z wymianą w firmie Mccar.pl (3 nagrody)

Minimalnym dopuszczającym dystansem dotyczącym samochodów hybrydowych jest 100km, zawodnicy pokonujący dystans powyżej 200km lub 300km otrzymują dodatkowe punkty. Ostatnim progiem najbardziej promowanym jest dystans powyżej 500km.

Dla samochodów elektrycznych biorących udział w konkursie minimalny dystans to 50km.

Organizowany konkurs ma zasięg ogólnopolski, warunkiem uczestnictwa jest rejestracja w poniższym formularzu.

Uczestnictwo / rejestracja jest darmowa.

Zapoznaj się z regulaminem >

Formularz rejestracyjny

Zapisz się do Newslettera

Zlot odbędzie się 26 maja 2019 roku. Zapoznaj się ze szczegółowym programem zlotu. M. in.: prezentacje samochodów elektrycznych, atrakcje dla dzieci i konkursy.

Scroll Up