12 września 2021 / Ząbki

5 Zlot Samochodów
Elektrycznych i Hybrydowych

3 OES EV

3 OES EV

Kącik rysunkowy – Malowanie / rysowanie tematyka ekologiczna

Atrakcja ta kierowana jest dla najmłodszych uczestników Naszego Zlotu. Wiemy wszyscy jak maluchy uwielbiają malować po wszystkim co się da , nie jeden dom świeżo po remoncie zyskał nowe ozdoby dzięki nim.

W Naszym kąciku będziemy starali się ku radości rodziców przenieść zapędy artystyczne małych miłośników motoryzacji na klasyczną kartkę papieru. Tematyka prac oczywiście ekologiczna by pogłębiać od najmłodszych lat dbałość o przyrodę.

Jednak ku uciesze najmłodszych a przerażeniu rodziców Organizatorzy Naszego Zlotu Ludzie elektrycznie zakręceni przygotowali niezwykłą gratkę – nasi najmłodsi malarze kto wie może przyszli lakiernicy samochodów elektrycznych będą mogli wykazać się swoimi umiejętnościami i pomalować udostępniony do tego celu prawdziwy samochód. Każdy artysta w naszym kąciku nagrodzony zostanie słodkim upominkiem a najlepsze prace nagrodzimy zestawami do malowania.

Nagrodę główną za najlepszą prace otrzymują rodzice naszego zwycięzcy w postaci darmowego użyczenia samochodu hybrydowego na weekend by mogli swego małego bohatera zabrać na interesującą wycieczkę .

Zapraszamy wszystkich do kącika rysunkowego na Zlocie samochodów Elektrycznych i Hybrydowych

Zapisz się do Newslettera

Zlot odbędzie się 12 września 2021 roku. Zapoznaj się ze szczegółowym programem zlotu. M. in.: prezentacje samochodów elektrycznych, atrakcje dla dzieci i konkursy.

Scroll Up