Najnowsze informacje

Ekozlot.pl na Zlot EV Żyrardów

Ekozlot.pl na Zlot EV Żyrardów

W dniach 6-7 maja odbył się 8 coroczny zlot pojazdów EV w Żyrardowie na torze kolarskim. Wyjątkowa lokalizacja tej imprezy umożliwia wypróbowanie , odbycie jazdy każdym przybyłym pojazdem , ku uciesze odwiedzających. Wyjątkowość toru polega przede wszystkim na tym iż cała publiczność jest w jego środku , a poruszające się pojazdy na łukach toru jadą niczym zawieszone w powietrzu , zarówno widok z zewnątrz jak i wrażenia ze środka auta są wyjątkowe.

Organizatorom gratulujemy frekwencji , a głównie pogody , która jak na długi weekend majowy dopisała rewelacyjnie.

Wśród przybyłych na zlot EV królowały oczywiście pojazdy dwukołowe głównie elektryczne rowery, trójkołowce a nawet jeżdżące skrzynki po piwie najbardziej oblegana atrakcja przez najmłodsze pokolenia fanów EV.

Samochodów elektrycznych również nie zabrakło Ekozlot.pl przybył Fordem Transit Connect Elektric pokonując dystans 76km oraz Fordem Focus Electric model 2017r o zasięgu maksymalnym 230km i szybkim ładowaniu. A tu pokaz co potrafi:

 

Wśród aut na prąd pojawiły się takie modele: Nissany LEAF pierwszej generacji oraz najnowszy model, Tesla model S , Fiat 500E, Renault Megane po konwersji na podzespołach Tesli ( Najdroższy Model Megane na Świecie) Peugeot Partner elektryczny oraz najciekawszy samochód zlotu – dostawczy Fiat Ducato Pana Karola oczywiście o napędzie elektrycznym. Nasz krajan ( Ząbkowiak) kupił powyższy model Ducato w tak zwanym rozkładzie , auto uległo awarii i nikt nie poradził sobie z jego naprawą – nikt tak nie do końca bo Pan Karol złożył i uruchomił pierwszego elektrycznego Fiata Ducato w Polsce. Gratulujemy.

Zloty tego typu to najlepsza forma promocji samochodów i pojazdów o napędzie elektrycznym. Tylko bezpośrednie pokazywanie tych aut , wymiana doświadczeń a nawet  gorąca dyskusja bez wątpienia ma większy zasięg niż 1000 postów na FB.

27 maja 2018r 2 Zlot Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych              

Piknik Elektromobilności – ZAPRASZAMY – Zespół EKOZLOT.PL

Spodobał Ci się tekt poleć go:
Udostępnij na Udostępnij na

Najnowsze infromacje

Każdego tygodnia piszemy na naszym blogu nowe artykuły. Dbamy o to, aby dostarczać najnowsze informacje na temat najlepszych praktyk, użytecznych pomysłów.

Targi Motoryzacyjne Warsaw Motor Show 25-27 października Strefa Elektromobilności HALA C Ptak Nadarzyn ZAPRASZAMY.

Warsaw Motor Show 2019r Największa strefa Aut Elektrycznych , ponad 20 modeli , Hala C , Nadarzyn Ptak Expo 25-27 października. ElectriCars i Ekozlot.pl - ZAPRASZAMY.

14 Wrz. 2019
21-22 września 2019r.

ZAKOŃCZENIE LATA czyli 3 1/2 Zlot Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych w Ząbkach. ZAPRASZAMY.

3 1/2 Zlot Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych Zlot Food Trucków w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Tygodnia Transportu w Ząbkach . ZAPRASZAMY na bezpłatne atrakcje.

FILM z 3 Zlotu Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych, 1Rajd „1OES EV” .

Relacja filmowa z 3 Zlotu Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych oraz 1 Rajdu " 1OES EV " 26 maja 2019r. Ząbki. Miłego Seansu. Zespół Ekozlot.pl

COMPENSA wspiera Elektro-mobilność. 10% zniżki przy zakupie polisy OC i AC

Compensa przy współpracy ze Stowarzyszeniem Ekozlot.pl, jako pierwsza firma ubezpieczeniowa w Polsce, przygotowała specjalną ofertę wspierającą rozwój sektora samochodów elektrycznych. Jest to zniżka 10% na polisy OC i AC. W swojej ofercie Compensa posiada także usługę Assistance, w ramach której w przypadku rozładowania baterii można skorzystać z opcji holowania pojazdu do najbliższej stacji ładującej.

1 Rajd Samochodów Elektrycznych „1OES EV” na 3 Zlocie – WYNIKI.

1 Rajd Samochodów Elektrycznych "1OES EV" na 3 Zlocie, wyścig na 1/4 mili - WYNIKI.

Konkurs ” Jeżdżę Ekologicznie ” – uczestnicy , wyniki , laureaci. 3 Zlot Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych.

Laureaci konkursu " Jeżdżę Ekologicznie" wyniki , dystanse na 3 Zlocie Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych w Ząbkach.

Antyradio – Włodzimierz Zientarski , Małgorzata Zyśk Burmistrz Miasta Ząbki i Stowarzyszenie Ekozlot.pl o 3 Ekozlocie, 1 Rajdzie -Podsumowanie

Antyradio -red.Zientarski, Burmistrz Małgorzata Zyśk i Marcin Piórkowski o tym jak było na 1 Rajdzie w Ząbkach podczas 3 Ekozlotu oraz zdradzają rąbek tajemnicy co będzie na 4 Ekozlocie - Czy to jest możliwe? Posłuchajcie sami.

Podziękowania Organizatorów dla uczestników 3 Zlotu Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych – z Serca Dziękujemy.

3 Zlot Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych, 1 Rajd Samochodów Elektrycznych - Podziękowania dla Wszystkich.

Salon&Serwis Ługowski na 3 Zlocie Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych!

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej-Honorowy Patronat 3 Zlotu Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych. 26.05.2019r. Ząbki

Patronat Honorowy Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska dla 2 Edycji Ekozlot.pl. Dziękujemy.

„1 OES EV ” Rajd Samochodów Elektrycznych oraz wyścig na 1/4 mili na 3 Zlocie w Ząbkach Zapraszamy do rywalizacji.

1 Rajd Samochodów Elektrycznych - czasówka. Wyścig na 1/4 mili Tesla model S model 3 kontra samochody spalinowe. Zapraszamy 3 Zlot Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych.

Festiwal Smaków Food Trucków – wielka uczta smaków na 3 Zlocie Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych. 25-26 maja 2019r. Ząbki

Zapisz się do Newslettera

Zlot odbędzie się 24 maja 2020 roku. Zapoznaj się ze szczegółowym programem zlotu. M. in.: prezentacje samochodów elektrycznych, atrakcje dla dzieci i konkursy.

Scroll Up