Najnowsze informacje

Ekozlot.pl na Zlot EV Żyrardów

Ekozlot.pl na Zlot EV Żyrardów

W dniach 6-7 maja odbył się 8 coroczny zlot pojazdów EV w Żyrardowie na torze kolarskim. Wyjątkowa lokalizacja tej imprezy umożliwia wypróbowanie , odbycie jazdy każdym przybyłym pojazdem , ku uciesze odwiedzających. Wyjątkowość toru polega przede wszystkim na tym iż cała publiczność jest w jego środku , a poruszające się pojazdy na łukach toru jadą niczym zawieszone w powietrzu , zarówno widok z zewnątrz jak i wrażenia ze środka auta są wyjątkowe.

Organizatorom gratulujemy frekwencji , a głównie pogody , która jak na długi weekend majowy dopisała rewelacyjnie.

Wśród przybyłych na zlot EV królowały oczywiście pojazdy dwukołowe głównie elektryczne rowery, trójkołowce a nawet jeżdżące skrzynki po piwie najbardziej oblegana atrakcja przez najmłodsze pokolenia fanów EV.

Samochodów elektrycznych również nie zabrakło Ekozlot.pl przybył Fordem Transit Connect Elektric pokonując dystans 76km oraz Fordem Focus Electric model 2017r o zasięgu maksymalnym 230km i szybkim ładowaniu. A tu pokaz co potrafi:

 

Wśród aut na prąd pojawiły się takie modele: Nissany LEAF pierwszej generacji oraz najnowszy model, Tesla model S , Fiat 500E, Renault Megane po konwersji na podzespołach Tesli ( Najdroższy Model Megane na Świecie) Peugeot Partner elektryczny oraz najciekawszy samochód zlotu – dostawczy Fiat Ducato Pana Karola oczywiście o napędzie elektrycznym. Nasz krajan ( Ząbkowiak) kupił powyższy model Ducato w tak zwanym rozkładzie , auto uległo awarii i nikt nie poradził sobie z jego naprawą – nikt tak nie do końca bo Pan Karol złożył i uruchomił pierwszego elektrycznego Fiata Ducato w Polsce. Gratulujemy.

Zloty tego typu to najlepsza forma promocji samochodów i pojazdów o napędzie elektrycznym. Tylko bezpośrednie pokazywanie tych aut , wymiana doświadczeń a nawet  gorąca dyskusja bez wątpienia ma większy zasięg niż 1000 postów na FB.

27 maja 2018r 2 Zlot Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych              

Piknik Elektromobilności – ZAPRASZAMY – Zespół EKOZLOT.PL

Spodobał Ci się tekt poleć go:
Udostępnij na Udostępnij na

Najnowsze infromacje

Każdego tygodnia piszemy na naszym blogu nowe artykuły. Dbamy o to, aby dostarczać najnowsze informacje na temat najlepszych praktyk, użytecznych pomysłów.

Ekozlot – jeździ po Polsce i testuje darmowe stacje ładowania.

1 lipca 2019r – Samochody Elektryczne muszą emitować dźwięk – decyzja UE zapadła.

Od 1 lipca 2019r Samochody Elektryczne będą hałasować- decyzja UE. Dźwięk będzie emitowany w prędkościach od 1km/h do ...... Ustalono rodzaj emitowanego dźwięku....

14 Paź. 2018
23-25 października 2018r.

Pol-Eco ,Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska i Elektro-mobilność 23-25 października 2018r Poznań.

Pol-Eco Targi Ochrony Środowiska i Stoiska Elektro-mobilności - tor do jazd testowych , auta elektryczne wiele modeli, hulajnogi , skutery elektryczne i rowery. Ekozlot.pl i Forum Elektromobilności Zapraszają - Poznań 23-25 października 2018r.

BMW i3 e-drive zasiliło szeregi EKOZLOTU..

Naklejka EE-Samochód Elektryczny. Akcja oznacz swoje auto na prąd.

Ekozlot.pl - Naklejka z oznaczeniem Samochód Elektryczny. Akcja oznacz swój samochód . Zapraszamy Ekozlot.pl

SEROCK – Miasto przyjazne Elektro-mobilności. Pierwszy słupek ładowania.

Serock - przyjazny elktromobilności. Pierwszy punkt ładowania, 2 stanowiska. Wypocznij nad wodą , zjedz dobrą rybkę i naładuj za darmo samochód elektryczny tylko w Serocku. Zapraszamy Ekozlot.pl

Ekozlot.pl – Zapraszamy 8-9 Września Kutno Święto Róży i Aut Elektrycznych.

Święto Róży - Święto Samochodów Elektrycznych, 8-9 wrzesień 2018r Kutno, Ekozlot.pl Zapraszamy - Poznaj auta na prąd , wiele modeli, jazdy testowe, wspaniała atmosfera.

Ekozlot.pl – w rękach Kobiet – samochody elektryczne, jazdy testowe , pachnąco i pięknie.

Stowarzyszenie Ekozlot.pl rekrutuje!

Rekrutacja do stowarzyszenia Ekozlot.pl

2 Zlot Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych – Video-relacja. Zapraszamy do Obejrzenia.

Video-Relacja 2 Zlot Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych Ząbki. Zobaczmy co działo się na największej imprezie w Europie Elektro-Mobilności. Zapraszamy do obejrzenia Filmu. Zespół Ekozlot.pl

Ekozlot – Piknik w Warszawa Wesoła- promujemy elektromobilność.

14 Cze. 2018
16 czerwca 2018r

Ekozlot.pl – Propagujemy Samochody Elektryczne Warszawa-Wesoła 16 czerwca – Hipodrom Wesoła.

Piknik Wesoła - Miasteczko aut elektrycznych Ekozlot.pl - zadaj pytanie w czasie naszego wystąpienia wygraj samochód elektryczny na 24h. Hipodrom - Cleo , Nick Sinckler prowadzi Kasia Cichopek-Hakiel Zapraszamy Start 13:00

Zapisz się do Newslettera

Zlot odbędzie się 26 maja 2019 roku. Zapoznaj się ze szczegółowym programem zlotu. M. in.: prezentacje samochodów elektrycznych, atrakcje dla dzieci i konkursy.

Scroll Up