Najnowsze informacje

Ekozlot.pl na Zlot EV Żyrardów

Ekozlot.pl na Zlot EV Żyrardów

W dniach 6-7 maja odbył się 8 coroczny zlot pojazdów EV w Żyrardowie na torze kolarskim. Wyjątkowa lokalizacja tej imprezy umożliwia wypróbowanie , odbycie jazdy każdym przybyłym pojazdem , ku uciesze odwiedzających. Wyjątkowość toru polega przede wszystkim na tym iż cała publiczność jest w jego środku , a poruszające się pojazdy na łukach toru jadą niczym zawieszone w powietrzu , zarówno widok z zewnątrz jak i wrażenia ze środka auta są wyjątkowe.

Organizatorom gratulujemy frekwencji , a głównie pogody , która jak na długi weekend majowy dopisała rewelacyjnie.

Wśród przybyłych na zlot EV królowały oczywiście pojazdy dwukołowe głównie elektryczne rowery, trójkołowce a nawet jeżdżące skrzynki po piwie najbardziej oblegana atrakcja przez najmłodsze pokolenia fanów EV.

Samochodów elektrycznych również nie zabrakło Ekozlot.pl przybył Fordem Transit Connect Elektric pokonując dystans 76km oraz Fordem Focus Electric model 2017r o zasięgu maksymalnym 230km i szybkim ładowaniu. A tu pokaz co potrafi:

 

Wśród aut na prąd pojawiły się takie modele: Nissany LEAF pierwszej generacji oraz najnowszy model, Tesla model S , Fiat 500E, Renault Megane po konwersji na podzespołach Tesli ( Najdroższy Model Megane na Świecie) Peugeot Partner elektryczny oraz najciekawszy samochód zlotu – dostawczy Fiat Ducato Pana Karola oczywiście o napędzie elektrycznym. Nasz krajan ( Ząbkowiak) kupił powyższy model Ducato w tak zwanym rozkładzie , auto uległo awarii i nikt nie poradził sobie z jego naprawą – nikt tak nie do końca bo Pan Karol złożył i uruchomił pierwszego elektrycznego Fiata Ducato w Polsce. Gratulujemy.

Zloty tego typu to najlepsza forma promocji samochodów i pojazdów o napędzie elektrycznym. Tylko bezpośrednie pokazywanie tych aut , wymiana doświadczeń a nawet  gorąca dyskusja bez wątpienia ma większy zasięg niż 1000 postów na FB.

27 maja 2018r 2 Zlot Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych              

Piknik Elektromobilności – ZAPRASZAMY – Zespół EKOZLOT.PL

Spodobał Ci się tekt poleć go:
Udostępnij na Udostępnij na

Najnowsze infromacje

Każdego tygodnia piszemy na naszym blogu nowe artykuły. Dbamy o to, aby dostarczać najnowsze informacje na temat najlepszych praktyk, użytecznych pomysłów.

Ekozlot.pl – w rękach Kobiet – samochody elektryczne, jazdy testowe , pachnąco i pięknie.

Stowarzyszenie Ekozlot.pl rekrutuje!

Rekrutacja do stowarzyszenia Ekozlot.pl

2 Zlot Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych – Video-relacja. Zapraszamy do Obejrzenia.

Video-Relacja 2 Zlot Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych Ząbki. Zobaczmy co działo się na największej imprezie w Europie Elektro-Mobilności. Zapraszamy do obejrzenia Filmu. Zespół Ekozlot.pl

Ekozlot – Piknik w Warszawa Wesoła- promujemy elektromobilność.

14 Cze. 2018
16 czerwca 2018r

Ekozlot.pl – Propagujemy Samochody Elektryczne Warszawa-Wesoła 16 czerwca – Hipodrom Wesoła.

Piknik Wesoła - Miasteczko aut elektrycznych Ekozlot.pl - zadaj pytanie w czasie naszego wystąpienia wygraj samochód elektryczny na 24h. Hipodrom - Cleo , Nick Sinckler prowadzi Kasia Cichopek-Hakiel Zapraszamy Start 13:00

Nagroda za II miejsce w konkursie „Jeżdżę Ekologicznie ” w klasie elektryczne dojechała do zwycięzcy !!!

„Jeżdżę Ekologicznie” – Pierwszy laureat otrzymuje nagrodę.

"Jeżdżę Ekologicznie" - Pierwszy laureat otrzymuje nagrodę. Ford Focus Electric na 48 godzin.

Konkurs „Jeżdżę Ekologicznie” Wyniki , Zwycięzcy , Nagrody.

Wyniki w Konkursie " Jeżdżę Ekologicznie" 2 Zlot Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych 27/05/2018r Ząbki. Gratulujemy - Zespół Ekozlot.pl

EV+ na II Zlocie Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych. !!!

Ministerstwo Energii – Honorowy Patronat dla 2 Zlotu Samochodów Elektrycznych I Hybrydowych Ekozlot.pl

Ministerstwo Energii - Honorowy Patronat dla 2 Zlotu Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych Ekozlot.pl - Dziękujemy.

electriCARs by CONCEPT na II Zlocie Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych…

Elektromobilnosc24.pl patronem medialnym II Zlotu Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych!

Zapisz się do Newslettera

Zlot odbędzie się 26 maja 2019 roku. Zapoznaj się ze szczegółowym programem zlotu. M. in.: prezentacje samochodów elektrycznych, atrakcje dla dzieci i konkursy.

Scroll Up