Najnowsze informacje

COMPENSA wspiera Elektro-mobilność. 10% zniżki przy zakupie polisy OC i AC

COMPENSA wspiera Elektro-mobilność. 10% zniżki przy zakupie polisy OC i AC

Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group jako pierwsza firma ubezpieczeniowa w Polsce przygotowała specjalną ofertę dla właścicieli samochodów w pełni elektrycznych. W ramach oferty posiadacze „elektryków” mogą skorzystać ze zniżki 10% przy zakupie polisy OC i AC. W ofercie Compensy zawarta jest także usługa Assistance z opcją holowania do najbliższej stacji ładowania.

Compensa przy współpracy ze Stowarzyszeniem Ekozlot.pl Rozwój Elektro-Mobilności, jako pierwsza firma ubezpieczeniowa w Polsce, przygotowała specjalną ofertę wspierającą rozwój sektora samochodów elektrycznych. Jest to oferta, w ramach której posiadacze „elektryków” mogą skorzystać ze zniżki 10% na polisy OC i AC. W swojej ofercie Compensa posiada także usługę Assistance, w ramach której w przypadku rozładowania baterii można skorzystać z opcji holowania pojazdu do najbliższej stacji ładującej.

W Polsce samochody elektryczne stanowią mniejszość w ofercie dealerskiej, przez co auta tego typu importowane są z różnych krajów Europy, a także z USA czy Chin. Dlatego po zakupie pojazdu na prąd nabywca może mieć problem z zawarciem polisy ubezpieczenia, ponieważ często zdarza się, że w systemach firm ubezpieczeniowych brakuje danego modelu. Dzięki współpracy ze Stowarzyszeniem Ekozlot.pl Rozwój Elektro-Mobilności, które dostarczyło szeroką listę modeli samochodów elektrycznych, w systemie Compensy znajduje się już ponad 65 pozycji.

Zapoznaj się z ofertą Compensy dedykowaną właścicielom pojazdów elektrycznych:
OFERTA COMPENSA S.A. dla samochodów EV

Compensa to jedna z czołowych firm ubezpieczeniowych w Polsce z blisko 30-letnim doświadczeniem, której głównym akcjonariuszem jest Vienna Insurance Group – wiodący w Europie Środkowej i Wschodniej austriacki koncern ubezpieczeniowy. Obok doskonałej znajomości krajowego rynku za Compensą przemawia międzynarodowe doświadczenie i siła kapitału. Towarzystwo oferuje pełen zakres ubezpieczeń majątkowych i życiowych. W obszarze ubezpieczeń komunikacyjnych ubezpieczyciela wyróżnia wysoka jakość obsługi poparta nowoczesnymi rozwiązaniami dla klientów, takimi jak geolokalizacja holownika podczas oczekiwania na pomoc assistance, czy samodzielna likwidacja szkody w dedykowanej aplikacji.

Compensa wspiera także czynnie wydarzenia związane z elektro-mobilnością i została Głównym Sponsorem 3. Zlotu Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych w Ząbkach, który odbył się 26 maja 2019r.

Obejrzyj fotorelacje z udziału Compensy w 3. Zlocie:

 

 

 

 

Spodobał Ci się tekt poleć go:
Udostępnij na Udostępnij na

Najnowsze infromacje

Każdego tygodnia piszemy na naszym blogu nowe artykuły. Dbamy o to, aby dostarczać najnowsze informacje na temat najlepszych praktyk, użytecznych pomysłów.

24 maj. 2021
12 września 2021r

5 Ekozlot Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych. Piknik Elektromobilności 12 września 2021

ZANPER 2.0 Elektryczny Wóz Transportowy wykonany przez KGHM ZANAM S.A. na 7 Zlocie Samochodów Elektrycznych i Wodorowych

Zamper 2.0 w pełni elektryczny pojazd górniczy od KGHM MIEDŹ - Sponsora 7 Zlotu Samochodów Elektrycznych i Wodorowych w Ząbkach.

Orlen – Sponsorem 7 Zlotu Samochodów Elektrycznych i Wodorowych 5 Rajd EV.

O Naszych Wystawcach: HOPP-hulajnogi elektryczne

Minął miesiąc!!! Podsumowanie i podziękowania

Film z 6-ego Zlotu Samochodów Elektrycznych i Wodorowych w Ząbkach

Film przedstawia relację z naszego wydarzenia z 18 września 2022, ukazując główne atrakcje jakimi są m.in. wyścig na 1/4 mili.

Fotorelacja z 6 Zlotu Samochodów Elektrycznych i Wodorowych.

Obszerna fotorelacja z 6 Zlotu Samochodów Elektrycznych który odbył się 18 września 2022 w Ząbkach.

Adam Kornacki zaprasza na 6 Zlot Samochodów Elektrycznych w Ząbkach.

Już w najbliższą niedzielę zapraszamy do Ząbek na EKOZLOT start godzina 11:00. Wydarzenie poprowadzą: Włodzimierz Zientarski & Adam Kornacki.

PGNiG S.A. Sponsorem 6 Zlotu Samochodów Elektrycznych i Wodorowych w Ząbkach.

Z radością informujemy iż Głównym Sponsorem wydarzenia 6 Zlot Samochodów Elektrycznych oraz 4 Rajd EV zostało Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo S.A.

6 Zlot Samochodów Elektrycznych już 18 września | Oficjalny Spot

18 Września 2022, jak co roku podwarszawskie Ząbki, po raz 6 staną się stolicą elektro mobilności. Zapraszamy

Film z 5-ego Zlotu Samochodów Elektrycznych w Ząbkach

Film przedstawia relację z naszego wydarzenia z 12 września 2021, ukazując główne atrakcje jakimi są Rajd EV i Próby czasowe aut elektrycznych.

FORD STORE AUTO NOBILE – Sponsorem 5 Zlotu Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych

Ford Store Auto Nobile - Sponsor 5 Zlot Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych

Hybrid Serwis Ługowski – Sponsorem i wystawcą na 5 Zlocie Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych.

Hybrid Serwis Ługowski - Sponsor 5 Zlotu Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych

Zapisz się do Newslettera

Zlot odbędzie się 17 września 2023 roku. Zapoznaj się ze szczegółowym programem zlotu. M. in.: prezentacje samochodów elektrycznych, atrakcje dla dzieci i konkursy.

Scroll Up