Najnowsze informacje

COMPENSA wspiera Elektro-mobilność. 10% zniżki przy zakupie polisy OC i AC

COMPENSA wspiera Elektro-mobilność. 10% zniżki przy zakupie polisy OC i AC

Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group jako pierwsza firma ubezpieczeniowa w Polsce przygotowała specjalną ofertę dla właścicieli samochodów w pełni elektrycznych. W ramach oferty posiadacze „elektryków” mogą skorzystać ze zniżki 10% przy zakupie polisy OC i AC. W ofercie Compensy zawarta jest także usługa Assistance z opcją holowania do najbliższej stacji ładowania.

Compensa przy współpracy ze Stowarzyszeniem Ekozlot.pl Rozwój Elektro-Mobilności, jako pierwsza firma ubezpieczeniowa w Polsce, przygotowała specjalną ofertę wspierającą rozwój sektora samochodów elektrycznych. Jest to oferta, w ramach której posiadacze „elektryków” mogą skorzystać ze zniżki 10% na polisy OC i AC. W swojej ofercie Compensa posiada także usługę Assistance, w ramach której w przypadku rozładowania baterii można skorzystać z opcji holowania pojazdu do najbliższej stacji ładującej.

W Polsce samochody elektryczne stanowią mniejszość w ofercie dealerskiej, przez co auta tego typu importowane są z różnych krajów Europy, a także z USA czy Chin. Dlatego po zakupie pojazdu na prąd nabywca może mieć problem z zawarciem polisy ubezpieczenia, ponieważ często zdarza się, że w systemach firm ubezpieczeniowych brakuje danego modelu. Dzięki współpracy ze Stowarzyszeniem Ekozlot.pl Rozwój Elektro-Mobilności, które dostarczyło szeroką listę modeli samochodów elektrycznych, w systemie Compensy znajduje się już ponad 65 pozycji.

Zapoznaj się z ofertą Compensy dedykowaną właścicielom pojazdów elektrycznych:
OFERTA COMPENSA S.A. dla samochodów EV

Compensa to jedna z czołowych firm ubezpieczeniowych w Polsce z blisko 30-letnim doświadczeniem, której głównym akcjonariuszem jest Vienna Insurance Group – wiodący w Europie Środkowej i Wschodniej austriacki koncern ubezpieczeniowy. Obok doskonałej znajomości krajowego rynku za Compensą przemawia międzynarodowe doświadczenie i siła kapitału. Towarzystwo oferuje pełen zakres ubezpieczeń majątkowych i życiowych. W obszarze ubezpieczeń komunikacyjnych ubezpieczyciela wyróżnia wysoka jakość obsługi poparta nowoczesnymi rozwiązaniami dla klientów, takimi jak geolokalizacja holownika podczas oczekiwania na pomoc assistance, czy samodzielna likwidacja szkody w dedykowanej aplikacji.

Compensa wspiera także czynnie wydarzenia związane z elektro-mobilnością i została Głównym Sponsorem 3. Zlotu Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych w Ząbkach, który odbył się 26 maja 2019r.

Obejrzyj fotorelacje z udziału Compensy w 3. Zlocie:

 

 

 

 

Spodobał Ci się tekt poleć go:
Udostępnij na Udostępnij na

Najnowsze infromacje

Każdego tygodnia piszemy na naszym blogu nowe artykuły. Dbamy o to, aby dostarczać najnowsze informacje na temat najlepszych praktyk, użytecznych pomysłów.

5 Ekozlot Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych. Piknik Elektromobilności 4-5 września

Minął miesiąc…:) Zbiór felietonów, artykułów i filmów na temat 4-go Ekozlotu Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych

Przedstawiamy film z 4-go Ekozlotu Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych

Harmonogram 4-go Zlotu Samochodów Elektrycznych, Hybrydowych i Zabytkowych. 2 OES EV, Rajd Samochodów Elektrycznych i Zabytkowych

Szczegółowy plan KONFERENCJI ELEKTRO-MOBILNOŚCI. Powołanie IZBY GOSPODARCZEJ ELEKTRO-MOBILNOŚCI

Powiat Wołomiński jako współorganizator 4-go Ekozlotu Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych, ReinCARnacja 20,09,2020 Ząbki

Usłysz o Nas w Radiu ESKA, na naszej stronie i FB

4 Ekozlot Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych, ReinCARnacja 20,09,2020 Ząbki, otrzymał patronat Fundacji PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza!

PKN ORLEN Partnerem 4 Ekozlotu Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych, ReinCARnacja 20,09,2020 Ząbki

Burmistrz Miasta Ząbki Zaprasza – 4 Zlot Samochodów Elektrycznych , Hybrydowych i Zabytkowych „ReinCARnation”

Burmistrz Miasta Ząbki - Zaprasza 4 Zlot Samochodów Elektrycznych, Hybrydowych i Zabytkowych ReinCARnation.

Mapa 4 Zlotu Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych 20,09,2020

Przedstawiamy Oficjalny Plakat 4-go Ekozlotu Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych!!!

Zapisz się do Newslettera

Zlot odbędzie się 24 maja 2020 roku. Zapoznaj się ze szczegółowym programem zlotu. M. in.: prezentacje samochodów elektrycznych, atrakcje dla dzieci i konkursy.

Scroll Up