Najnowsze informacje

COMPENSA wspiera Elektro-mobilność. 10% zniżki przy zakupie polisy OC i AC

COMPENSA wspiera Elektro-mobilność. 10% zniżki przy zakupie polisy OC i AC

Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group jako pierwsza firma ubezpieczeniowa w Polsce przygotowała specjalną ofertę dla właścicieli samochodów w pełni elektrycznych. W ramach oferty posiadacze „elektryków” mogą skorzystać ze zniżki 10% przy zakupie polisy OC i AC. W ofercie Compensy zawarta jest także usługa Assistance z opcją holowania do najbliższej stacji ładowania.

Compensa przy współpracy ze Stowarzyszeniem Ekozlot.pl Rozwój Elektro-Mobilności, jako pierwsza firma ubezpieczeniowa w Polsce, przygotowała specjalną ofertę wspierającą rozwój sektora samochodów elektrycznych. Jest to oferta, w ramach której posiadacze „elektryków” mogą skorzystać ze zniżki 10% na polisy OC i AC. W swojej ofercie Compensa posiada także usługę Assistance, w ramach której w przypadku rozładowania baterii można skorzystać z opcji holowania pojazdu do najbliższej stacji ładującej.

W Polsce samochody elektryczne stanowią mniejszość w ofercie dealerskiej, przez co auta tego typu importowane są z różnych krajów Europy, a także z USA czy Chin. Dlatego po zakupie pojazdu na prąd nabywca może mieć problem z zawarciem polisy ubezpieczenia, ponieważ często zdarza się, że w systemach firm ubezpieczeniowych brakuje danego modelu. Dzięki współpracy ze Stowarzyszeniem Ekozlot.pl Rozwój Elektro-Mobilności, które dostarczyło szeroką listę modeli samochodów elektrycznych, w systemie Compensy znajduje się już ponad 65 pozycji.

Zapoznaj się z ofertą Compensy dedykowaną właścicielom pojazdów elektrycznych:
OFERTA COMPENSA S.A. dla samochodów EV

Compensa to jedna z czołowych firm ubezpieczeniowych w Polsce z blisko 30-letnim doświadczeniem, której głównym akcjonariuszem jest Vienna Insurance Group – wiodący w Europie Środkowej i Wschodniej austriacki koncern ubezpieczeniowy. Obok doskonałej znajomości krajowego rynku za Compensą przemawia międzynarodowe doświadczenie i siła kapitału. Towarzystwo oferuje pełen zakres ubezpieczeń majątkowych i życiowych. W obszarze ubezpieczeń komunikacyjnych ubezpieczyciela wyróżnia wysoka jakość obsługi poparta nowoczesnymi rozwiązaniami dla klientów, takimi jak geolokalizacja holownika podczas oczekiwania na pomoc assistance, czy samodzielna likwidacja szkody w dedykowanej aplikacji.

Compensa wspiera także czynnie wydarzenia związane z elektro-mobilnością i została Głównym Sponsorem 3. Zlotu Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych w Ząbkach, który odbył się 26 maja 2019r.

Obejrzyj fotorelacje z udziału Compensy w 3. Zlocie:

 

 

 

 

Spodobał Ci się tekt poleć go:
Udostępnij na Udostępnij na

Najnowsze infromacje

Każdego tygodnia piszemy na naszym blogu nowe artykuły. Dbamy o to, aby dostarczać najnowsze informacje na temat najlepszych praktyk, użytecznych pomysłów.

Targi Motoryzacyjne Warsaw Motor Show 25-27 października Strefa Elektromobilności HALA C Ptak Nadarzyn ZAPRASZAMY.

Warsaw Motor Show 2019r Największa strefa Aut Elektrycznych , ponad 20 modeli , Hala C , Nadarzyn Ptak Expo 25-27 października. ElectriCars i Ekozlot.pl - ZAPRASZAMY.

14 Wrz. 2019
21-22 września 2019r.

ZAKOŃCZENIE LATA czyli 3 1/2 Zlot Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych w Ząbkach. ZAPRASZAMY.

3 1/2 Zlot Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych Zlot Food Trucków w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Tygodnia Transportu w Ząbkach . ZAPRASZAMY na bezpłatne atrakcje.

FILM z 3 Zlotu Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych, 1Rajd „1OES EV” .

Relacja filmowa z 3 Zlotu Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych oraz 1 Rajdu " 1OES EV " 26 maja 2019r. Ząbki. Miłego Seansu. Zespół Ekozlot.pl

1 Rajd Samochodów Elektrycznych „1OES EV” na 3 Zlocie – WYNIKI.

1 Rajd Samochodów Elektrycznych "1OES EV" na 3 Zlocie, wyścig na 1/4 mili - WYNIKI.

Konkurs ” Jeżdżę Ekologicznie ” – uczestnicy , wyniki , laureaci. 3 Zlot Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych.

Laureaci konkursu " Jeżdżę Ekologicznie" wyniki , dystanse na 3 Zlocie Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych w Ząbkach.

Antyradio – Włodzimierz Zientarski , Małgorzata Zyśk Burmistrz Miasta Ząbki i Stowarzyszenie Ekozlot.pl o 3 Ekozlocie, 1 Rajdzie -Podsumowanie

Antyradio -red.Zientarski, Burmistrz Małgorzata Zyśk i Marcin Piórkowski o tym jak było na 1 Rajdzie w Ząbkach podczas 3 Ekozlotu oraz zdradzają rąbek tajemnicy co będzie na 4 Ekozlocie - Czy to jest możliwe? Posłuchajcie sami.

Podziękowania Organizatorów dla uczestników 3 Zlotu Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych – z Serca Dziękujemy.

3 Zlot Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych, 1 Rajd Samochodów Elektrycznych - Podziękowania dla Wszystkich.

Salon&Serwis Ługowski na 3 Zlocie Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych!

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej-Honorowy Patronat 3 Zlotu Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych. 26.05.2019r. Ząbki

Patronat Honorowy Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska dla 2 Edycji Ekozlot.pl. Dziękujemy.

„1 OES EV ” Rajd Samochodów Elektrycznych oraz wyścig na 1/4 mili na 3 Zlocie w Ząbkach Zapraszamy do rywalizacji.

1 Rajd Samochodów Elektrycznych - czasówka. Wyścig na 1/4 mili Tesla model S model 3 kontra samochody spalinowe. Zapraszamy 3 Zlot Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych.

Festiwal Smaków Food Trucków – wielka uczta smaków na 3 Zlocie Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych. 25-26 maja 2019r. Ząbki

EVSTON stacje ładowania – sponsorem 3 Zlotu Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych – 26.05.2019 Ząbki

Zapisz się do Newslettera

Zlot odbędzie się 24 maja 2020 roku. Zapoznaj się ze szczegółowym programem zlotu. M. in.: prezentacje samochodów elektrycznych, atrakcje dla dzieci i konkursy.

Scroll Up